Kalisz: Odpalili race, a potem wtargnęli na boisko! Mają wielkie problemy

2021-06-23 11:43
Kalisz: Odpalili race, a potem wtargnęli na boisko! Mają wielkie problemy
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ policja.gov.pl Kalisz: Odpalili race, a potem wtargnęli na boisko! Mają wielkie problemy

Wielkie emocje wzbudził mecz pomiędzy KKS Kalisz, a Skrą Częstochowa. Po spotkaniu zatrzymano trzy osoby, którym grożą poważnie konsekwencje. Dwie kobiety i mężczyzna usłyszeli już zarzuty. Co dokładnie zrobili? Szczegóły w artykule.

W sobotnie popołudnie odbył się mecz barażowy o awans do Fortuna 1. Ligi. KKS Kalisz mierzył się ze Skrą Częstochowa. Lepsi okazali się goście, którzy wygrali 3:0. W trakcie meczu doszło do groźnej sytuacji.

- Tuż przed zakończeniem sportowych rozgrywek dwie kobiety siedzące na trybunach odpaliły race, a następnie przeskakując przez ogrodzenie opuściły sektor i wtargnęły na teren boiska. Po chwili do kobiet dołączył mężczyzna - relacjonują kaliscy policjanci.

Po meczu ze osoby zostały zatrzymane przez ochroniarzy, którzy wezwali policję. Kobiety w wieku 31 i 34 lat oraz 20-letni mężczyzna zostali zatrzymani.

- Wszyscy usłyszeli zarzuty związane ze złamaniem przepisów dotyczących bezpieczeństwa imprez masowych - dodają mundurowi.

Polacy strzelili gola. Tak cieszyli się kibice na PGE Narodowym