Policja ustala, kim jest kobieta ze zdjęcia

i

Autor: KMP Konin Policjanci ustalili tożsamość kobiety, błąkącej się samotnie po kopalni.

Wiadomo, kim jest kobieta

Nie wiedziała, jak się nazywa! Policja ustaliła tożsamość kobiety, która błąkała się sama po kopalni

2022-11-24 16:15

Udało się ustalić tożsamość kobiety odnalezionej na terenie kopalni w Tomisławicach. Jak informują policjanci, jest to 30-letnia mieszkanka powiatu toruńskiego. Obecnie kobieta przebywa w szpitalu psychiatrycznym.

Znamy tożsamość kobiety odnalezionej na ternie kopalni w Tomisławicach

Kobieta została odnaleziona w poniedziałek 7 listopada br. na terenie odkrywki KWB Konin w Tomisławicach. Nie potrafiła przypomnieć sobie jak się nazywa i skąd jest. Pomimo wielu starań, nie udało się ustalić tożsamości kobiety. Obecnie przebywa ona w Szpitalu Psychiatrycznym w Warcie.

W czwartek po południu oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Koninie asp. Sebastian Wiśniewski powiedział PAP, że tożsamość kobiety udało się ustalić. – Kobieta została rozpoznana przez rodzinę, na zdjęciu, które zostało opublikowane na stronie naszej komendy. Jest to 30-letnia mieszkanka powiatu toruńskiego – powiedział asp. Wiśniewski. Policjant podkreślił, że odzew na apel policji z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety był bardzo duży. – Zaangażowanie całego społeczeństwa było ogromne. Mieliśmy bardzo dużo telefonów, informacji – powiedział Wiśniewski i podziękował wszystkim za zaangażowanie i pomoc w tej sprawie

 

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto kiedyś zaginął?
Budowali bunkier na zabytkowym terenie! Szokujące odkrycie w lesie pod Lęborkiem