Koronawirus w Kaliszu i regionie! Kolejna dwa przypadki ZAKAŻENIA! Kim są pacjenci?

2020-03-25 9:33 AG
Koronawirus w Polsce
Autor: red

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażeń COVID-19 w naszym kraju. Tym samym liczba chorych wzrosła do 927. Na liście są także osoby pochodzące z naszego regionu!

Koronawirus w Polsce

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem. Tuż przed godz. 9:00 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 26 nowych przypadków zakażenia w naszym kraju.

- Mamy 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego i lubelskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego i woj. warmińsko-mazurskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego i 1 osoby z woj. małopolskiego. Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby - 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 927/12 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy na Twitterze.

Koronawirus w Wielkopolsce

Cztery nowe przypadki dotyczą mieszkańców Kalisza i regionu. Kim są zakażone osoby? O tym poinformował Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. Są to:

- mężczyzna w średnim wieku z powiatu konińskiego. W stanie dobrym, leży w szpitalu zakaźnym w Koninie,
- mężczyzna w średnim wieku z powiatu kaliskiego. W stanie dobrym leży w szpitalu zakaźnym w Kaliszu,

Koronaporadnik cz.4 Czy papier toaletowy można mrozić?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.