Ktoś ukradł sunię spod domu wolontariuszki! Dramatyczny apel. Bez leków nie przeżyje!

i

Autor: Help Animals

Wyznaczono nagrodę

Ktoś ukradł sunię spod domu wolontariuszki! Dramatyczny apel. "Bez leków nie przeżyje!"

2023-08-30 14:32

Tysiąc złotych oferuje Kaliskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt Help Animals za pomoc w odnalezieniu tej suni! Zwierzak został skradziony sprzed domu w podkaliskich Chełmcach. - Bez leków nie przeżyje - mówi Super Expressowi Anna Małecka z Help Animals.

Historia tego czworonoga jest wyjątkowo smutna. Mała suczka w typie chihuahua została odebrana z pseudohodowli, gdzie przez długie lata żyła w klatce i rodziła miot za miotem. I chociaż w końcu trafiła w ręce dobrych ludzi ze Stowarzyszenia Help Animals, jej los znów jest niepewny. Suczka niestety zaginęła albo została skradziona sprzed domu wolontariuszki. Bez leków nie przeżyje.

- Suczka jest chora, wymaga cały czas podawania leków - mówi Anna Małecka z Kaliskiego Stowarzyszenia Pomocy dla Zwierząt Help Animals. Jest to bardzo mały pies, waży 2 kg, biały z krótkim ogonkiem, ma około 10 lat.

Ktokolwiek zna losy pieska, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 510343271. Za informację, która pomoże w odnalezieniu pieska przewidziana jest nagroda. To tysiąc złotych. Możliwe, że piesek został sprzedany. Osoba, która go kupiła także proszona jest o kontakt.

Najpiękniejsze rasy psów. Jak dobrze znasz je wszystkie? Quiz

Pytanie 1 z 10
Co to za rasa?
Husky
Dzikie zwierzęta wygrzebały z ziemi zwłoki Mikołaja. Spoczywa na cmentarzu w Czeremsze