Maleńka Sandra walczy o życie! Leczenie kosztuje ponad 10 MILIONÓW złotych!

i

Autor: siepomaga.pl Maleńka Sandra walczy o życie! Leczenie kosztuje ponad 10 MILIONÓW złotych!

Maleńka Sandra walczy o życie! Trwają aukcje. Można wylicytować WYJĄTKOWĄ bajkę

2020-09-17 16:29

Sandra Wolniak urodziła się w grudniu 2019 roku w okolicach Kalisza. Szybko okazało się, że cierpi na straszną chorobę, która z każdym dniem ją zabija. Jest jednak szansa, ale potrzebne są ogromne pieniądze. Koszt leczenia to ponad 10 milionów złotych! Trwa zbiórka pieniędzy, a także wyjątkowe licytacje. Dziennikarka SE zaoferowała napisanie wyjątkowej, spersonalizowanej bajki.

Kiedy Sandra miała 1,5 miesiąca zaczął się horror. Lekarka zauważyła, że dziewczynka ma bezwładne nóżki. Neurolog potwierdził straszną chorobę. Sandra ma SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni!

- Do końca modliliśmy się o cud, o to, że ostateczne testy genetyczne uwolnią nas od tego piętna! Potem przyszedł lekarz, który wręczył nam zwykłą białą kartkę – wyrok – wynik pozytywny, od którego nie ma odwołania - piszą rodzice dziewczynki na portalu siepomaga.pl.

Rodzina Sandry jest załamana chorobą, ale zarówno rodzice, jak i znajomi nie poddają się w walce o zdrowie i życie dziewczynki.

- Szansą dla naszej córeczki jest nowa, innowacyjna terapia genowa, przeprowadzana w Stanach Zjednoczonych. Jest nadzieja, że jedno podanie leku, odeprze tę straszną chorobę na zawsze. Wierzymy, że się uda i nikt nie ma prawa nam tej wiary odebrać. Każdy rodzic chorego dziecka musi walczyć o nie ze wszystkich sił! To w tej chwili nasz jedyny cel! Błagamy was o pomoc. Sami nie zdążymy… - dodają rodzice.

Trwają aukcje. Dziennikarka SE napisze bajkę!

Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka pieniędzy. Do tej pory zabrano nieco ponad 6 procent założonej kwoty, co jest kroplą w morzu potrzeb. W mediach społecznościowych trwają także licytacje, z których pieniądze przekazane będą na leczenie Sandry.

Na licytacji pojawiła się wyjątkowa bajka. Dziennikarka "Super Expressu" Ewa Ruszkiewicz napisze wyjątkową spersonalizowaną bajkę, która zostanie nagrana w formie audiobooka. Lektorem będzie Maciej Melcer, czyli jeden z najlepszych głosów Wielkopolski.

- To może być bajka o ważnym wydarzeniu z życia pociechy (które już miało miejsce), o ukochanym zwierzątku, albo po prostu przygoda, którą ja stworzę, ale na podstawie Waszych informacji - informuje dziennikarka "SE", która w wolnych chwilach pisze bajki.

Licytacja spersonalizowanej bajki potrwa do soboty (19 września) do godz. 21:00. Udział w niej można wziąć w tym miejscu. W tej sytuacji naprawdę każdy grosz się liczy!

Nasi Partnerzy polecają