Młodzi ludzie palą podejrzane skręty?! Potężny problem w Kaliszu

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Młodzi ludzie palą podejrzane skręty?! Potężny problem w Kaliszu

Mieszkańcy są przerażeni

Młodzi ludzie palą podejrzane skręty?! Potężny problem w Kaliszu

2022-09-05 10:47

Niepokojące sygnały z Kalisza. Lokalne media informują o poważnym problemie z dopalaczami wśród młodych ludzi. Doszło do tego, że wielu mieszkańców boi się wracać do swoich domów.

Portal kalisz24.info.pl poinformował o przykrej sytuacji z czwartku (1 września). Przy ulicy Podmiejskiej w Kaliszu interweniowała policja oraz służby medyczne, ponieważ na chodniku leżało dwóch mężczyzn, których nie dało się dobudzić. - Z informacji przekazanych od świadka zdarzenia, po wypaleniu podejrzanego skręta w tym samym momencie ścięło ich z nóg - informuje lokalny portal.

Jej synek umierał, bo połknął dopalacze

Takich sytuacji w Kaliszu niestety jest bardzo dużo. Największy problem jest w rejonie ulicy Dworcowej, Górnośląskiej i Podmiejskiej. Młodzi ludzie mają tam niemal codziennie wymieniać się podejrzanymi substancjami. Zresztą tak jest na wielu kaliskich blokowiskach, a mieszkańcy boją się wracać do domów. - Oni nie kryją się zupełnie z niczym, stoją na środku chodnika, jeden wyciąga banknot, drugi daje mu jakieś zawiniątko. Później to palą jak papierosa - mówi anonimowo jedna z mieszkanek Kalisza.

Dopalacze to poważny problem. Jeśli mamy podejrzenie, że ktoś z naszego środowiska jest pod wpływem nielegalnych substancji to skontaktujmy się z policją.

Sonda
Czy brałeś kiedykolwiek jakieś dopalacze?