Nie żyje wychowanek KS Prosna Kalisz! Zginął tragicznie w wypadku!

2021-02-26 13:08 ago
Nie żyje Krzysztof Kwiatkowski, wychowanek KS Prosna Kalisz! Zginął tragicznie
Autor: pixabay.com Nie żyje Krzysztof Kwiatkowski, wychowanek KS Prosna Kalisz! Zginął tragicznie

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło wczoraj (25 lutego) na prostym odcinku DK nr 12 w Gołuchowie (powiat pleszewski) doszło do czołowego zderzenia osobówki z ciężarówką. Niestety kierowca opla zginął na miejscu. Jak się okazało, był to wychowanek, a obecnie kierownik Klubu Sportowego Prosna Kalisz. Zawodnicy i działacze klubu we wzruszający sposób pożegnali swojego przyjaciela...

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 lutego przed godz. 14:00. Na wjeździe do Gołuchowa, opel z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i z impetem wbił się pod ciężarówkę. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Droga przez długi czas była zablokowana. Jak się okazało, autem za kółkiem osobówki siedział 39-letni Krzysztof Kwiatkowski, od lat związany z Klubem Sportowym Prosna Kalisz. Te doniesienia potwierdziły władze klubu, które wystosowały oficjalny komunikat.

CZYTAJ: Gołuchów: Osobówka WBIŁA SIĘ pod ciężarówkę! Kierowca opla nie miał szans!

- Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o tragicznej śmierci wychowanka i kierownika naszego Klubu Sportowego Prosna Kalisz - Krzysztofa Kwiatkowskiego. Śp. Kris, bo tak do niego się zwracaliśmy, to "Prośniak" z krwi i kości. Zawsze uśmiechnięty, pomocny, służący radą, wsparciem. Takiego Cię zapamiętamy, Krzysiu. Spoczywaj w pokoju, przyjacielu. W imieniu całego Klubu Sportowego Prosna Kalisz pragniemy złożyć najszczersze kondolencje dla rodziny - czytamy na stronie internetowej klubu.

Express Biedrzyckiej - Leszek Balcerowicz: PiS zdobywa władzę jak komuniści