Ostrzeszów: 41-latek znęcał się nad rodziną! Horror trwał kilka lat

2021-11-08 13:43

Straszne czyny 41-latka z Grabowa nad Prosną (pow. ostrzeszowski). Mężczyzna od kilku lat znęcał się nad swoimi najbliższymi. W pewnym momencie coś pękło w ofiarach i sprawa została zgłoszona na policji.

Rodzinne dramaty czasami rozgrywają się przez wiele lat i nie wychodzą na światło dzienne. Tak też było w tym przypadku. 41-latek od dawna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją rodziną. W poniedziałek (1 listopada) dyżurny policji w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie od 19-latki, która była jedną z ofiar przemocy. Młoda kobieta przekazała, że jej ojciec znęca się nad nią, jej dwojgiem rodzeństwa oraz matką. - W toku podjętych czynności ustalono, że mężczyzna w okresie od stycznia 2016 roku do chwili obecnej, znajdując się pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, podczas których w sposób obraźliwy zwracał się do swojej żony oraz dzieci, popychał ich, ośmieszał oraz zadawał uderzenia - relacjonuje asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP Ostrzeszów.

41-latek został zatrzymany i przewieziony na komendę. Odmówił poddania się kontroli się kontroli stanu trzeźwości jak i badaniu lekarskiemu przez umieszczeniem go w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych. - Ponadto podczas podejmowanych wobec niego czynności przez cały czas był silnie wzburzony oraz utrudniał wykonanie czynności interweniującym policjantom - dodaje asp. Hańdziuk.

Teraz przeciwko 41-latkowi wszczęto postępowanie w kierunku psychicznego i fizycznego znęcania się nad rodziną. Na ten moment zastosowano wobec niego policyjny dozór. Ponadto musiał opuścić miejsce zamieszkania na trzy miesiące.

Sonda
Znasz kogoś, kto znęcał się nad rodziną?
Ojciec znęcał się nad nią i rodziną. Uciekła z domu