Otworzył salon fitness mimo pandemii. Gigantyczna kara dla właściciela!

2020-12-31 11:13

W poniedziałek, 28 grudnia 2020 roku funkcjonariusze z Kępna skontrolowali jeden z salonów fitness na terenie miasta. Jak się okazało, salon był otwarty pomimo pandemii koronawirusa. Właściciel szybko pożałował złamania obostrzeń. Znamy Szczegóły!

Otworzył salon fitness mimo pandemii. Gigantyczna kara dla właściciela!
Autor: Pixabay.com Otworzył salon fitness mimo pandemii. Gigantyczna kara dla właściciela!

Koronawirus wciąż nie daje o sobie zapomnieć. W związku z tym władze Polski wprowadziły szereg obostrzeń, która mają ograniczyć rozprzestrzenianie się COVID-19. Są zamknięte m.in. kina, centra handlowe oraz siłownie. Niee wszyscy jednak stosują się do rozporządzeń. Jedną z takich osób jest właściciel studia fitness.

ZOBACZ: Przechodzi na emeryturę po 76 latach pracy! Słynny fryzjer z Leszna kończy karierę! [ZDJĘCIA]

- Okoliczności będą wyjaśniane przez policję w ramach czynności wyjaśniających w sprawie o wykroczenie oraz w ramach postępowania administracyjnego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną - wyjaśnia policja i dodaje, że właściciel zapłaci sroga karę za swoje nieodpowiedzialne działanie.

CZYTAJ TAKŻE: Koronawirus w Polsce: Ile zakażeń dzisiaj? Jak wygląda sytuacja w woj. wielkopolskim? [RAPORT 31.12]

Kary za łamanie obostrzeń mogą być bardzo surowe i wynieść nawet 30 tys. zł. Dodatkowo mandatem w wysokości 500 zł mogą zostać ukarani ćwiczący!

Dramat milionów Polaków. Co z oszczędnościami w bankach?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki