Po pijaku wskoczył na główkę do basenu! 37-latek jest sparażliżowany!

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Po pijaku wskoczył na główkę do basenu! 37-latek jest sparażliżowany!

Dramat pod Ostrowem Wielkopolskim

Po pijaku wskoczył na główkę do basenu! 37-latek jest sparaliżowany!

2022-08-10 13:24

Dramatyczny wypadek w przydomowym basenie na prywatnej posesji w Wysocku Wielkim koło Ostrowa Wielkopolskiego. 37-latek wskoczył do wody i został sparaliżowany. Śledztwo prowadzi policja, która ma już wstępne ustalenia. Wiadomo, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (8 sierpnia) na prywatnej posesji w Wysocku Wielkim k. Ostrowa Wielkopolskiego. - Tego dnia o godz. 11:30 zawiadomiono nas, że doszło tam do wypadku. 37-latek skoczył do przydomowego basenu na tzw. główkę i stracił przytomność – powiedziała mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z biura prasowego ostrowskiej policji.

Mężczyznę przetransportowano do szpitala w Kaliszu, gdzie przeprowadzono operację neurochirurgiczną ratującą jego życie. - Pacjent leży na oddziale intensywnej opieki medycznej w śpiączce farmakologicznej, jest porażony. Jest duża szansa, że przeżyje, natomiast nie ma szansy na to, żeby wyjechał ze szpitala inaczej, niż na wózku, ponieważ ma porażone wszystkie kończyny – powiedział PAP rzecznik prasowy szpitala Paweł Gawroński.

CZYTAJ: Nie żyje 9-latka, która topiła się w basenie! Przez tydzień walczyła o życie

Policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie i przesłuchuje wszystkich świadków zdarzenia. - Od mężczyzny pobrano krew do badania. W jego organizmie stwierdzono 2,5 promila alkoholu – powiedziała mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz.

Z respiratorem pływał w basenie