Wielkanoc 2021. Jak w tym roku wypadają święta wielkanocne?

i

Autor: pixabay.com

Pomysły na życzenia wielkanocne: krótkie wierszyki do wysłania na Whatsappie, Messengerze i SMS-em

2021-03-27 8:52

Zbliża się Wielkanoc 2021, więc wiele osób szuka pomysłów na życzenia wielkanocne. Zebraliśmy dla was najpiękniejsze propozycje życzeń, które łatwo będzie można wysłać na Whatsappie, Messengerze, czy SMS-em. Znajdziecie tutaj życzenia krótkie i śmieszne, wierszyki oraz rymowanki. Zobaczcie!

Życzenia na Wielkanoc 2021 będziemy składać nie tylko osobiście, ale przede wszystkim za pośrednictwem komunikatorów: Whatsappa, Messengera, czy SMS-ów. Wszystko przez pandemię koronawirusa w Polsce i rządowe zalecenia, by ograniczać kontakty z bliskimi. Jeśli nie wiecie, jakie życzenia złożyć rodzinie i przyjaciołom, podpowiadamy! Znajdziecie u nas poważne i śmieszne życzenia, krótkie wierszyki i zabawne rymowanki. Zobaczcie najlepsze życzenia wielkanocne 2021, które można wysłać na Whatsappie, Messengerze lub SMS-em.

***

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt wesołych oraz zdrowych!

***

Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku. Przyjaciół wielu i dużo EURO w portfelu. Dyngusa mokrego z serca całego życzą...

***

Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia - wiary, radości, miłości, spełnienia!

***

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego. Mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

***

Jeszcze więcej życzeń wielkanocnych 2021 znajdziesz tutaj: Życzenia wielkanocne. Krótkie wierszyki i śmieszne rymowanki dla rodziny i przyjaciół

Życzenia wielkanocne: krótkie, śmieszne wierszyki

Smacznej szynki i jajeczka, w ten świąteczny ranek. A w koszyczku wielkanocnym, samych niespodzianek.

***

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie

***

Wczoraj kury tak gdakały, nasze jajka oszalały... malowały się w paseczki, i w kółeczka i wstążeczki. Teraz wszystkie krzyczą – Hurra! Hurra! Wesołego Alleluja!

***

Pisanek w koszyku, radości bez liku, kurczaków złociutkich, pierniczków słodziutkich, serca szczerego, domu ciepłego i mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!

***

Wszystkiego Dobrego Jajka wielkiego malowanego zielonej łączki na której zajączki jedzą makowce i pasą owce

***

Inne propozycje życzeń wielkanocnych znajdziesz tutaj: Wielkanoc 2021. Gotowe życzenia: religijne, piękne, tradycyjne, oryginalne

Wszystkie propozycje życzeń na Wielkanoc, które znajdują się w tym artykule pochodzą ze strony wierszykolandia.pl.

Śniadanie Wielkanocne: Co podać na stół?