Koronawirus nie odpuszcza! Prawie 50 nowych przypadków i kolejna ofiara śmiertelna!

2020-07-03 10:36 Anna Gołata
Dużo ozdrowień w Świętokrzyskiem
Autor: pixabay.com/fernandozhiminaicela

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażeń COVID-19 w naszym kraju. Tym samym liczba chorych wzrosła do 35 405. Na liście są także osoby pochodzące z naszego regionu!

Koronawirus w Polsce

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem. O godzinie 10:30 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zakażenia w naszym kraju.

ZOBACZ: Szpital w Wolicy nie przyjmuje już zakażonych koronawirusem! Taką decyzję podjął wojewoda

Kończy się budowa buspasów w Bydgoszczy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Mamy 259 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: śląskiego (80), wielkopolskiego (46), mazowieckiego (36), łódzkiego (24), małopolskiego (13), świętokrzyskiego (13), podkarpackiego (12), opolskiego (9), podlaskiego (7), warmińsko-mazurskiego (5), lubelskiego (4), pomorskiego (4), dolnośląskiego (3), zachodniopomorskiego (2) i kujawsko-pomorskiego (1) - czytamy na Twitterze.

Resort zdrowia przekazał także przykre informacje - zmarło piętnaścioro pacjentów, w tym jedna osoba z naszego regionu. - Z przykrością informujemy, na podstawie komunikatu Ministerstwa Zdrowia, że w szpitalu w Puszczykowie z powodu Covid-19 zmarła 99-letnia kobieta, mieszkanka powiatu poznańskiego - informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu.

Koronawirus w Wielkopolsce

W Wielkopolsce do tej pory odnotowano 2850 przypadków zakażeń koronawirusem, w tym 178 osób zmarło, a 2075 wyzdrowiało.