Koronawirus w Kaliszu i regionie! Aż 12 nowych przypadków zakażeń. W jakim stanie są pacjenci?

2020-04-02 9:41 AG
Zakażonych koronawirusem w łódzkim przybywa! Wśród nowych pacjentów 94-latek [SZCZEGÓŁY]
Autor: pixabay.com, CC0 fot. DarkoStojanovic

Koronawirus w Wielkopolsce. Urząd Wojewódzki w Poznaniu poinformował o kolejnych dwunastu nowych przypadkach zakażenie COVI-19. Tym samym liczba chorych w naszym województwie wzrosła do 181 osób!

Koronawirus w Wielkopolsce

Dwanaście nowych przypadków dotyczy głównie mieszkańców powiatu krotoszyńskiego. Kim są zakażone osoby? O tym poinformował Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. Są to:

- kobieta lat 65, stan dobry, powiat krotoszyński, przebywa w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,
- kobieta lat 53 , stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem,
- kobieta lat 69 stan dobry , powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
- kobieta lat 49 stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
- mężczyzna lat 74, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
- kobieta lat 40, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
- mężczyzna lat 69, szpital powiatowy w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
- mężczyzna lat 72, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
- mężczyzna lat 68, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
- kobieta lat 54, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
- kobieta lat 65, stan dobry, powiat gostyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
- kobieta lat 48, stan dobry, powiat krotoszyński, leży w szpitalu powiatowym w Krotoszynie, kontakt z osobą zakażoną koronawirusem

Koronawirus w Polsce

Każdego dnia rośnie liczba osób zakażonych. Najnowsze informacje z Polski i ze świata znajdują się w naszej RELACJI NA ŻYWO.

Posłuchaj, jak się leczy zarażonych koronawirusem. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
KoronawirusRaport: Olsztyn 1.04

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.