Słupca: Metalowy element ODCIĄŁ mu nogi! Pracownik był bez szans

2021-01-20 13:13 bm
Pogotowie
Autor: ESKA INFO Łódź /azdjęcie ilustracyjne

Tragiczne zdarzenie w jednym z zakładów produkcyjnych w Słupcy (woj. wielkopolskie). Doszło tam do wypadku, który skończył się śmiercią pracownika. Przyczyny tragedii wyjaśnia prokuratura oraz Państwowa Inspekcja Pracy.

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę (20 stycznia) około godz. 9:00 na terenie jednego z zakładów produkcyjnych w Słupcy. Jak informuje portal twojaslupca.pl podczas rozładunku metalowych elementów jeden z pracowników został przygnieciony, a ładunek odciął mu nogi!

Świadkowie podjęli próbę reanimacji. Na miejsce wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale mężczyzny nie udało się uratować.

Czytaj też: Wągrowiec: STRASZNY wypadek w pracy! Niektórzy pracownicy byli PIJANI!

- Potwierdzam informacje, że w jednym z zakładów doszło do śmiertelnego wypadku. O szczegóły proszę pytać prokuraturę, która prowadzi śledztwo - przekazała nam asp. sztab. Marlena Kukawka, oficer prasowa KPP Słupca.

Szczegóły w sprawie tragedii próbujemy uzyskać od Prokuratury Rejonowej w Słupcy. Na ten moment wiadomo, że o wypadku powiadomiono Państwową Inspekcję Pracy. Do sprawy będziemy wracać.

Filmował koleżanki z pracy w toalecie