Sztukę kamuflażu opanował do PERFEKCJI! Był ścigany listem gończym przez 9 lat!

2020-09-26 18:36 AGO
Sztukę kamuflażu opanował do PERFEKCJI! Był ścigany listem gończym przez 9 lat!
Autor: pixabay.com Sztukę kamuflażu opanował do PERFEKCJI! Był ścigany listem gończym przez 9 lat!

Policjanci z jarocińskiej komendy zatrzymali 54-letniego mieszkańca gminy Jarocin, który skutecznie ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany listem gończym uchylał się od wyroku przez... 9 lat! Gdy myślał, że już nikt o nim nie pamięta, wpadł w ręce czujnych mundurowych.

Poszukiwany mężczyzna w 2011 roku został skazany na karę pozbawienia wolności. Pomimo orzeczonej kary, sprawca nie stawił się do aresztu.

ZOBACZ: 29-latek umówił się na SEKS z 14-latką! "Miał przy sobie kwiaty i butelkę alkoholu"

- Do minionego czwartku 54-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, często zmieniając miejsce swojego pobytu. Jak wynika z naszych ustaleń, większość tego czasu spędził za granicą - wyjaśnia rzecznik policji.

Gdy mężczyzna był przekonany, że sprawiedliwość już go nie dosięgnie, na jego drodze stanęli policjanci. W czwartek, 24 września popołudniu funkcjonariusze patrolując wyznaczony rejon zauważyli stojącego w pobliżu ulicy mężczyznę przypominającego wyglądem osobę poszukiwaną.

Podczas sprawdzenia danych osobowych w systemach informatycznych policji okazało się, że 54-latkiem jest ścigany listem gończym.

Mężczyzna został więc zatrzymany i przewieziony do więzienia, w którym odbędzie zasądzony mu wyrok pozbawienia wolności. Jak się okazało, do Polski wrócił zaledwie dwa dni wcześniej.

Porozumienie koalicyjne podpisane

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.