Szymonki. Dwa wściekłe psy zaatakowały 46-latka! Potrzebna była interwencja chirurga

2021-10-12 11:46
Szymonki. Dwa wściekłe psy zaatakowały 46-latka! Potrzebna była interwencja chirurga
Autor: pixabay.com/ Karol Szadkowski (AMZ Kutno) [CC BY-SA 4.0] Szymonki. Dwa wściekłe psy zaatakowały 46-latka! Potrzebna była interwencja chirurga

Niebezpieczne zdarzenie w rejonie wsi Szymonki (pow. rawicki) w Wielkopolsce. 46-latek został zaatakowany i pogryziony przez dwa psy. Mężczyzna wylądował w szpitalu i nie obyło się bez interwencji chirurgicznej. Więcej o tym wydarzeniu piszemy w poniższym artykule.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (10 października). Jak poinformował portal elka.pl, 46-letni mieszkaniec Jutrosina wybrał się na spacer. W rejonie wsi Szymonki zaatakowały i pogryzły go dwa psy. Mężczyzna trafił do szpitala, a jego rany wymagały ingerencji chirurgicznej. Sprawą zajęła się policja. Okazało się, że zwierzęta należały do mieszkanki Dubina i uciekły z posesji. - Obecnie są pod obserwacją weterynaryjną. Mają wymagane szczepienia - przekazała Beata Jarczewska, oficer prasowa KPP w Rawiczu. Wiadomo, że właścicielka psów nawiązała kontakt z pokrzywdzonym mężczyzną. Policjanci jeszcze nie ustalili czy sprawa zakończy się mandatem dla kobiety czy też skierowaniem wniosku do sądu.

Sonda
Czy kiedykolwiek ugryzł Cię pies?
Zaatakował Cię pies? Zobacz, jak się zachować?