Tłokinia Kościelna: Makabryczna śmierć 8-latka. Został przygnieciony!

2021-10-15 22:39
Tłokinia Kościelna: Makabryczna śmierć 8-latka. Został przygnieciony!
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/congerdesign Tłokinia Kościelna: Makabryczna śmierć 8-latka. Został przygnieciony!

Horror pod Kaliszem. Ośmiolatek przygnieciony przez maszynę rolniczą w miejscowości Tłokinia Kościelna. Mały chłopiec zginął w makabrycznych okolicznościach. Wcześniej zgłoszono jego zaginięcie, później okazało się, że dziecko nie żyje. Na pomoc było już za późno.

Nie żyje 8-letni chłopiec, który został przygnieciony przez maszynę rolniczą – potwierdza rzecznik prasowy kaliskiej policji, asp. Anna Jaworska-Wojnicz. Tragedia rozegrała się w miejscowości Tłokinia Kościelna koło Kalisza w Wielkopolsce – informuje Polska Agencja Prasowa. – W jednym z gospodarstw miał zaginąć 8-letni chłopiec. Zgłoszenie takiej treści wpłynęło do służb o godz. 18.00 w piątek – powiedziała rzecznik policji. Szybko okazało się, że prawda jest znacznie bardziej tragiczna i dramatyczna. Chłopiec nie zaginął, a zginął i to w koszmarnych okolicznościach.

Zobacz też: Konin: Stracił 1,6 miliona! Rekordowy przekręt na kryptowaluty

Mężczyzna zginął pod kołami tramwaju w Warszawie

Okazało się, że dziecko odnaleziono, ale chłopiec już nie żył. – Został przygnieciony przez maszynę rolniczą – informuje Jaworska-Wojnicz, cytowana przez PAP. Na miejsce wezwano trzy zastępy straży, zespół ratownictwa medycznego i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo podjętej akcji ratunkowej, chłopca nie udało się uratować.

Okoliczności tragedii wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. – Ciało zostało zabezpieczone do sekcji – dodała policjantka. Wkrótce więcej informacji.

Sonda
Czy prace remontowe, rolne, związane z naprawą maszyn, są zawsze bezpieczne?