Groza w Jarocinie! Sprowadzili egzorcystów, bo w jednym z mieszkań słychać piekielne odgłosy

2022-01-24 11:29
Mieszkańcy bloku wezwali egzorcystów, bo słyszą dziwne dźwięki z pustego mieszkania
Autor: Shutterstock

Od kilku miesięcy mieszkańcy jednego z bloków w Jarocinie przeżywają horror. W nocy nie mogą spać, a wszystko przez tajemnicze odgłosy z mieszkania, w którym… nikt nie mieszka. Na miejscu był już egzorcysta!

Jarocin. Dziwne odgłosy nie dają im spać! Na miejsce wezwano egzorcystę

Tajemnicze i przerażające dźwięki oraz dramat mieszkańców opisał portal jarocinska.pl. Mieszkańcy jednego z bloków na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Jarocinie, co noc słyszą głośne, niezidentyfikowane głosy. Zgodnie wszyscy przyznają, że to naprawdę bardzo nieprzyjemne. Pukanie, jakby ktoś walił ręką w ścianę przeszkadza im przede wszystkim w spaniu. - Najgorzej jest w nocy. Pukają, walą. Policja przyjeżdża, to jest spokój. Jak odjadą, to już ktoś puka. Spółdzielnia też nie wie, co z tym zrobić - żali się portalowi jarocinska.pl seniorka.

Zobacz: Strajk w dużej fabryce pod Poznaniem! Pracownicy domagają się podwyżek

Jak informuje portal, blok został wybudowany na początku lat 80. ubiegłego stulecia. Nikt nie pamięta jednak, by wcześniej, w ponad czterdziestoletniej historii budynku, działy się w nim takie rzeczy. Uciążliwości odczuwają głównie lokatorzy środkowych klatek schodowych. - Jest to naprawdę głośno. Człowiek nie wie, co to jest. Stukanie przybiera różne formy. Jednym razem jest to jakby uderzanie ręką w ścianę. Innym razem jakimś metalicznym przedmiotem. Niektóre uderzenia są bardzo rytmiczne, jak w bęben na stadionie - ocenia lokator, który prosi o anonimowość.

Czytaj także: Chwyciła za nóż i wybiegła z domu! Dramat młodej kobiety z Wągrowca!

Mieszkańcy przekonują, że jest to tak głośne i silne, że niekiedy drgają nawet ściany i że obraz na ścianie potrafi się przekręcić. Niezidentyfikowane dźwięki pojawiły się pod koniec listopada 2021 roku, a mieszkańcy na początku myśleli, że ktoś po prostu remontuje mieszkanie. Gdy hałasy nie ustały, postanowiono poszukać ich źródła. Jak podaje jarocinska.pl, sprawdzanie klatek schodowych, dachu nic nie dało.

Zdesperowani lokatorzy sprowadzili nawet do bloku dwóch egzorcystów, wróżkę i bioenergoterapeutę. O sprawie poinformowano już także policję, która prowadzi czynności w tej sprawie.

Sonda
Czy duchy istnieją?
Opuszczony sklep meblowy. Tyle zostało z legendarnego "Platana"