Tragiczny pożar w Przysieczynie. Nie żyje mężczyzna. Dramatyczne informacje

2022-01-22 17:04
Straż pożarna
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Pożar w miejscowości Przysieczyn (woj. wielkopolskie). Do zdarzenia doszło w sobotę (22 stycznia) po południu w jednej z kamienic. Niestety, w wyniku zdarzenia zginął mężczyzna. Dwie kolejne osoby trafiły do szpitala. Strażakom udało się już opanować sytuację.

Tragiczny pożar w Przysieczynie w Wielkopolsce. Nie żyje jedna osoba, a dwie kolejne zostały ranne po tym, jak w sobotę (22 stycznia) ogień pojawił się w jednym z mieszkań na parterze w kamienicy. Służby otrzymały informację o pożarze około godz. 14.30. Kiedy strażacy dotarli na miejsce, lokal był cały w ogniu. - Trwa akcja ratownicza w związku z pożarem kamienicy, do którego doszło w miejscowości Przysieczyn. Z informacji, jakie posiadam, jedna osoba zginęła w zdarzeniu, natomiast dwie osoby zostały zabrane do szpitala - informuje oficer prasowy KPP w Wągrowcu mł. asp. Dominik Zieliński. - Dwie inne osoby poszkodowane w tym zdarzeniu zostały zabrane do szpitala; były przytomne, ale podtrute dymami pożarowymi - dodał rzecznik straży. Dyżurny podał, że w akcji brało udział 5 zastępów straży, obecnie sytuacja jest już opanowana.

Dostali gigantyczną podwyżkę ceny gazu na święta. Wielopokoleniowa piekarnia na Pradze upada!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE