Chciał wjechać rowerem do biura w Knurowie! Zderzenie z drzwiami go rozwścieczyło [WIDEO]

2022-01-21 14:01
Zniszczył drzwi do biura
Autor: Policja Gliwice Knurów. Chciał wjechać rowerem do biura. Kiedy to się nie udało, zniszczył drzwi

Nie zawsze udaje nam się dostać tam, gdzie chcemy. Ale to nie powód, żeby zachować się aż tak agresywnie. Mieszkaniec Knurowa powinien sobie wziąć te słowa do serca. Mężczyzna chciał wjechać rowerem do poczekalni Miejskiego Zespołu Gospodarki Lokalowej i Administracji w Knurowie przy ul. Dworcowej 19. Kiedy zderzył się z drzwiami, postanowił wyładować na nich swoją frustrację.

Sprawę opisuje policja w Gliwicach. Jak czytamy, 2 stycznia tego roku doszło do zniszczenia drzwi w budynku Miejskiego Zespołu Gospodarki Lokalowej i Administracji w Knurowie przy ul. Dworcowej 19. Jak wynika z opublikowanego nagrania, mężczyzna chciał wjechać do poczekalni rowerem. Kiedy się to nie udało, postanowił kopać drzwi, rzucać w nie kamieniami, a następnie odjechał. Nie wiedział jednak, że jego wizerunek zostanie uwieczniony przez kamerę. Okazuje się, że rowerzysta dokonał zniszczeń na kwotę 2 tys. złotych. Drzwi były porysowane i popękane. Poniżej nagranie.

Czytaj koniecznie: Zrobiła fikołka w tunelu, a potem... Burmistrz w szoku! Wszystko się nagrało

Knurów: Chciał wjechać rowerem do biura!

Na stronie policji widać wizerunek mężczyzny. Mundurowi proszą, aby każdy, kto rozpoznaje wandala lub wie coś o zdarzeniu, po prostu to zgłosił. - Policjanci zabezpieczyli zdjęcia i wykonali szereg czynności śledczych, jednak nie ustalono tożsamości osób podejrzanych. Być może ktoś rozpozna lub podejrzewa, kim jest osoba z filmu. Prosimy o kontakt z knurowskim komisariatem, starszym sierżantem Jackiem Machnikiem, tel. 47 8590 540, adres e-mail jacek.machnik@gliwice.ka.policja.gov.pl Można też kontaktować się za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej — Kliknij TU. Prosimy o powołanie się na sygnaturę RSD 53/78/22 - czytamy w komunikacie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE