Zabił swojego szefa i zawinął go w dywan. Pokłócili się o pieniądze?

2021-01-27 14:18
policja
Autor: pixabay

Dramatyczny finał awantury między szefem a pracownikiem w Kaliszu (woj. wielkopolskie)! We wtorek, 26 stycznia, Tomasz M. biznesmen pojawił się w domu Łukasza O., swojego pracownika i najprawdopodobniej zaczął się domagać zwrotu gotówki. Finał awantury okazał się dramatyczny. Łukasz O., pracownik, rzucił się na mężczyznę i zaczął go okładać po głowie. Po zabójstwie zawinął SZEFA w dywan. Szczegóły zbrodni w artykule!

Ta historia mrozy krew w żyłach. Chociaż przed śledczymi jeszcze dużo żmudnej pracy i wyjaśniania, jak doszło do zabójstwa - już dziś wiadomo, że najprawdopodobniej do zbrodni popchnęły sprawcę... PIENIĄDZE. Tomasz M.  prowadził firmę transportową w Kaliszu. Łukasz O. był z kolei jego pracownikiem. 26 stycznia biznesmen przyjechał do domu Łukasza O., w okolicach godziny 15.00, bo najprawdopodobniej brakowało mu w kasie pieniędzy.

Łukasz O. tak bardzo wściekł się na swojego pracodawcę, że wywiązała się regularna awantura, Niestety od słów przeszło do czynów. Łukasz O. rzucił się z tępym narzędziem na swojego szefa i zaczął okładać go po głowie. Niestety Tomasz M. nie przeżył tego ataku. Po wszystkim Łukasz O. zawinął ofiarę swojej napaści w dywan i… zaczął uciekać przed policją, która została zaalarmowana, że doszło do awantury.

- Policjanci gonili podejrzanego pieszo - mówi Anna Jaworska - Wojnicz z kaliskiej policji. Mężczyzna jest już za kratkami. - Weryfikujemy teraz wszystko, przesłuchujemy świadków - mówi policjantka. Sekcja zwłok Tomasza M. została zaplanowana na czwartek rano. 

Kraków: policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 23-latka