Życzenia wielkanocne 2021: "Żeby śmiały się pisanki" i inne śmieszne wierszyki wielkanocne [4 kwietnia 2021]

2021-04-04 8:42
Życzenia wielkanocne 2021
Autor: Sebastian Staines / Unsplash Życzenia wielkanocne 2021: śmieszne wierszyki i rymowanki. Zobacz przykładowe życzenia na Wielkanoc

Życzenia wielkanocne składamy rodzinie i przyjaciołom osobiście lub wysyłamy na Messengerze, Whatsappie lub SMS-em. Osobiście życzenia składamy przy wielkanocnym stole. Najpopularniejsze są życzenia w postaci śmiesznych wierszyków. Jeśli nie macie pomysłu na życzenia wielkanocne, w tym artykule znajdziecie dużo różnych propozycji - każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Zobaczcie przykładowe życzenia wielkanocne 2021: krótkie, poważne, religijne i śmieszne wierszyki.

Najlepsze życzenia wielkanocne 2021, to te złożone prosto od serca. Zgodnie z tradycją, przy wielkanocnym stole składamy sobie najszczersze życzenia i wspólnie zasiadamy do śniadania. Niektórzy lubią korzystać z gotowych życzeń, wśród których można znaleźć śmieszne wierszyki, albo krótkie życzenia, idealne to wysłania SMS-em lub na Whatsappie czy Messengerze. Przed nami kolejna Wielkanoc w dobie pandemii koronawirusa - najbliższym będziemy więc życzyć przede wszystkim zdrowia. Zawsze miłe są także życzenia szczęścia, radości oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Jeśli nie wiecie, jakie życzenia wielkanocne złożyć, zobaczcie nasze propozycje.

Czytaj także: Wielkanoc 2021. PIĘKNE życzenia na kartkę, SMS, email, Messenger. Zobacz!

Spis treści

  1. Śmieszne wierszyki na Wielkanoc 2021
  2. Krótkie życzenia wielkanocne
  3. Religijne życzenia wielkanocne 2021

Śmieszne wierszyki na Wielkanoc 2021

Śmieszne wierszyki to ulubione życzenia wielkanocne internautów. Niektóre z takich życzeń na Wielkanoc stały się bardzo popularne. Wierszyk "Żeby śmiały się pisanki" wiele osób potrafi wyrecytować już z pamięci. Zobaczcie inne życzenia wielkanocne w postaci śmiesznych wierszyków.

Życzenia wielkanocne: śmieszne wierszyki

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmigus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie. Z okazji Świąt Wielkanocnych życzy...

***

Na Wielkanoc wiele radości od zająca samych nowości. Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkanocy!

***

Aby był to czas uroczy, życzymy miłej Wielkanocy. Aby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało. Aby szynka nie tuczyła, atmosfera była miła. Niech tradycja wodę leje, a zajączek niech się śmieje!

***

Zajączka bogatego, mazurka cudownego, pisanek kolorowych, świąt wesołych i zdrowych.

***

Pisanek w koszyku, radości bez liku, kurczaków złociutkich, pierniczków słodziutkich, serca szczerego, domu ciepłego i mokrego ubrania w dniu wielkiego lania!

***

Niechaj wielkanocne życzenie, pełne nadziei i miłości, przyniesie sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości!

***

Smacznej szynki i jajeczka, w ten świąteczny ranek. A w koszyczku wielkanocnym, samych niespodzianek

***

Stołu świątecznego kolorowego, śmigusa-dyngusa mokrego, zajączka bogatego i jajka smacznego życzy…

Krótkie życzenia wielkanocne

Takie krótkie życzenia wielkanocne idealnie nadają się do wysłania SMS-em lub zapisania na kartce wielkanocnej. Można je też przesłać najbliższym na Messengerze lub Whatsappie. Propozycji jest dużo, prezentujemy te najciekawsze. Wszystkie życzenia wielkanocne w tym artykule pochodzą ze strony wierszykolandia.pl.

Życzenia wielkanocne 2021: krótkie

Z okazji Świąt Wielkanocnych, w tych trudnych dniach doświadczenia i próby, życzę wszystkim pokoju w sercach i wzajemnej życzliwości.

***

Ogarnięci tą wielką tajemnicą życzymy Wam wiele radości i dobra. Niech Ten, który powstał z grobu, wzmocni wiarę, rozpali miłość, niech stanie się dla Was źródłem pokoju, zrozumienia i szacunku.

***

Najpiękniejsze świąteczne wielkanocne życzenia składamy z całego serca życząc ich spełnienia.

***

Zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji świąt wielkanocnych, wielu błogosławieństw od Zmartwychwstałego i wszystkiego, co najlepsze, życzy…

***

Religijne życzenia wielkanocne 2021

Wielkanoc to święto kościelne, wiele osób chce więc tego dnia złożyć życzenia, które nie tylko będą się kojarzyły z pisankami i zajączkami. Oto przykładowe życzenia religijne na Wielkanoc 2021, które można złożyć najbliższym. Religijne życzenia wielkanocne będą także idealne dla księdza i innych osób duchownych.

Życzenia wielkanocne: religijne, dla księdza

Alleluja! Niech zmartwychwstały Jezus Chrystus codziennie otacza opieką całą Twoją rodzinę!

***

W te szczególne święta Wielkanocne życzę Ci dużo wiary, nadziei i miłości. Wesołego Alleluja!

***

Alleluja! Niech w Twoim domu nie zabraknie pokoju, radości, miłości i pogody ducha. Niech Wam błogosławi Chrystus.

***

Więcej religijnych życzeń wielkanocnych 2021 znajdziesz w artykule: Religijne życzenia na Wielkanoc 2021. Mądre, piękne. Skopiuj i wyślij 4 kwietnia

Śniadanie Wielkanocne: Co podać na stół?