71-latek pokłócił się z żoną. Dostał dwa ciosy w głowę, jest w ciężkim stanie!

2021-03-01 10:26 tom
71-latek pokłócił się z żoną. Dostał dwa ciosy w głowę, jest w ciężkim stanie!
Autor: mat. policji 71-latek pokłócił się z żoną. Dostał dwa ciosy w głowę, jest w ciężkim stanie!

Koszmarna awantura rodzinna z makabrycznym finałem w gminie Czarnocin! 71-letni senior trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie po tym, jak pokłócił się z żoną. W pewnym momencie między zwaśnionych rodziców wkroczył 37-letni syn, który wymierzył ojcu dwa ciosy w głowę! Obrażenia zostały zadane siekierą lub kijem, szczegóły będą jasne dopiero wtedy, gdy agresywny syn wytrzeźwieje - w momencie zdarzenia miał bowiem aż dwa promile alkoholu w organizmie.

Do awantury doszło w jednym z domów w gminie Czarnocin. Co tak naprawdę się stało, wciąż ustalają policjanci, jedną z najbardziej prawdopodobnych wersji jest - jak informuje Kamil Tokarski, rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji - interwencja syna, który postanowił wstawić się za matką, z którą pokłócił się ojciec.

W pewnym momencie sprawy obrały dramatyczny obrót - syn wymierzył ojcu dwa ciosy w głowę, zadane trzonem siekiery albo kijem. Obrażenia starszego z mężczyzn okazały się bardzo poważne: 71-latek został przetransportowany do szpitala w ciężkim stanie, na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

CZYTAJ: Ostatni raz widzieli go w nocy. Ludzkie zwłoki w spalonym BMW. Co tam się stało?

37-latek został zatrzymany przez policję, w momencie zdarzenia był kompletnie pijany - "wydmuchał" aż dwa promile. O tym co się stało, opowie, dopiero kiedy wytrzeźwieje.

ZOBACZ TEŻ: Śmierć noworodka z Wełnina. Co mówi prokurator po sekcji zwłok?

POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]