Bądź jak wojownik z Częstochowy! Bluza Marcina Najmana na licytacji dla WOŚP!

2021-01-21 11:35 tom
Bądź jak wojownik z Częstochowy! Bluza Marcina Najmana na licytacji dla WOŚP!
Autor: Marek Materek/Facebook Bądź jak wojownik z Częstochowy! Bluza Marcina Najmana na licytacji dla WOŚP!

Marcin Najman, mimo kilku wygranych walk, uznawany jest przez wielu kibiców za jednego z najgorszych pięściarzy w Polsce. Wyjątkowa, nierzadko komiczna nieporadność w ringu, co i rusz kończona i wznawiana kariera oraz dyskusyjny poziom niektórych przeciwników sprawiły, że pochodzący z Częstochowy zawodnik jest popularniejszy niż niejeden czempion. Na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Starachowicach trafiła... bluza przekazana przez sportowca! Każdy w Was może wylicytować zbroję częstochowskiego wojownika.

W jaki sposób bluza częstochowskiego wojownika trafiła do Starachowic? Otóż prezydent Marek Materek wykorzystał prywatną znajomość z Marcinem Najmanem, a ten przekazał mu swoją bluzę. Sam prezydent przyznał, że skontaktowanie się ze sportowcem zostało mu zasugerowane przez mieszkańców miasta. Licytacja odbywa się W TYM MIEJSCU, akcja trwa do czwartku, 28 stycznia, do godziny 20:00. Aktualnie przekazany przez Najmana dar osiągnął cenę 400 zł.

ZOBACZ TEŻ: "Tylko spokojnie, mamy dużo czasu". Słynne 15 sekund i wyjątkowy dar Bogdana Wenty dla WOŚP!

Bluza Marcina Najmana dla WOŚP
Autor: Marek Materek/Facebook Bluza Marcina Najmana dla WOŚP

To nie pierwszy przedmiot, czy precyzyjniej, fragment garderoby przekazany w tym roku dla WOŚP przez Marcina Najmana. Wcześniej bokser oddał na licytację kultową już niebieską kurtkę, w której stawił się na "solówkę" z dziennikarzem Krzysztofem Stanowskim. Obaj panowie są poważnie skonfliktowani, ale do potyczki nie doszło. Dziennikarz na walkę nie przyszedł, za to opublikował nagranie, w którym wyśmiał sportowca. Po tym zdarzeniu internet zalała fala memów.

CZYTAJ: Bezczelność kuriera z Kielc. Podmienił zawartość DROGIEJ paczki!

Jak na ironię, rzeczona kurtka została wylicytowana właśnie przez... Krzysztofa Stanowskiego, który nawet uruchomił specjalną zbiórkę. Ciekawe, komu przypadnie zaszczyt posiadania we własnej szafie białej bluzy z wielkim napisem NAJMAN TEAM.

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trump był politycznym nieporozumieniem