Bezczelność kuriera z Kielc. Podmienił zawartość DROGIEJ paczki!

2021-01-20 10:30 tom
Bezczelność kuriera z Kielc. Podmienił zawartość DROGIEJ paczki!
Autor: planet_fox/Pixabay Bezczelność kuriera z Kielc. Podmienił zawartość DROGIEJ paczki!

Policjanci z Kielc od jakiegoś czasu obserwowali pracownika jednej z firm kurierskich na terenie miasta. Okazało się, że 28-letni mężczyzna ma na koncie nieuczciwe wybryki: przywłaszczył sobie drogi telefon warty prawie 6 tys. zł, a następnie, rozliczając się z klientem, nie wpłacił pieniędzy w firmie. Za machlojki w miejscu pracy grozi mu nawet 8 lat za kratkami!

Nieuczciwego dostawcę zdemaskowali policjanci z Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy miejskiej. Pracownik firmy kurierskiej zamówił drogi telefon, warty ponad 5 700 zł, po czym... wsadził zwykły uchwyt do paczki i odesłał przesyłkę twierdząc, że klient nie odebrał zamówienia. Początkowo nie było wiadomo, kto jest odpowiedzialny za oszustwo, policjanci z Kielc musieli włożyć sporo wysiłku w ustalenie personaliów sprawcy. Okazał się nim 28-latek z jednej z firm spedycyjnych w Kielcach.

CZYTAJ: Małogoszcz. Żona ZABIŁA męża. "Tym nożem obierałam jabłka, które wtedy jadłam"

- Stróże prawa z Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy ustalili, że to 28- letni pracownik stoi za podmianą zawartości paczki. Ponadto wyszło na jaw, że w ubiegłym tygodniu dostarczył do odbiorcy paczkę, przyjął za to blisko 1500 złotych ale z tych pieniędzy nie rozliczył się z firmą kurierską - informuje Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Nieuczciwy kurier odpowie za oszustwo i przywłaszczenie pieniędzy. Grozi mu 8 lat w więzieniu.

ZOBACZ: Skarżysko: Pijany uciekał przed policją. Złamał nogę!

Koniec żartów! Pawłowicz wpadła w szał. „MORDERCY...” Międzynarodowa afera