Chmielnik: Rajdy quadami koło zalewu za 5 mln zł! "Mózgu nie ma i nie będzie" [ZDJĘCIA]

2020-08-13 16:04 ToM

Urocze tereny zielone przy zbiorniku wodnym Andrzejówka niedawno odrestaurowano za kwotę 5 milionów złotych, przez co teren zachwyca mieszkańców i zachęca do odpoczynku nad wodą. Niestety, niektórzy za nic mają sobie relaks innych i dobro środowiska, a zamiast tego urządzają sobie - mimo wyraźnego zakazu - wyścigi quadami po okolicy. Miłośnicy prędkości nagrali się jednak w całej okazałości na monitoringu, zapis będzie przekazany policji.

O zdarzeniu poinformował Burmistrz Miasta i gminy Chmielnik Paweł Wójcik, który zamieścił zdjęcia i nagranie feralnego zdarzenia. W momencie rajdów wokół zbiornika wodnego Andrzejówka, na terenie obiektu odpoczywali ludzie. "Mózgu nie ma i nie będzie" - tak skomentowali popisy na czterokołowym motocyklu okoliczni mieszkańcy, co doskonale słychać na poniższym nagraniu. Sprawa bulwersuje również i burmistrza, który zapowiada poważne konsekwencje.

- Można wydać miliony, zrobić najładniejsze obiekty dla mieszkańców, ale zawsze kilku "pseudorajdowców" postara się to zepsuć i stanowi zagrożenie dla wypoczywających - podkreśla burmistrz Chmielnika. - Wszystko to zarejestrowały kamery monitoringu, informujemy, że zebrany materiał zostanie przekazany policji w celu ustalenia i ukarania sprawców - dodaje.

Pompowali na dachu wieżowca dla Maciusia! Weszli na wysokość ponad 200 metrów.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.