Dymisja Ziobry? Poseł z Kielc uspokaja: "To fejk news"

2020-09-21 14:44 ToM
Zbigniew Ziobro
Autor: SUPER EXPRESS Zbigniew Ziobro

- Daremne ściskanie kciuków przez przestępców i całe mafie, które czekają na potwierdzenie niemożliwych do realizacji informacji jakoby rzekomo miała nastąpić dymisja ministra sprawiedliwości. To oczywisty fejk news - podkreśla poseł Solidarnej Polski Mariusz Gosek. Zdaniem parlamentarzysty dymisja Zbigniewa Ziobry jest nierealna, choć właśnie trwają gorące debaty na najwyższym szczeblu. Oficjalna decyzja zapadnie lada moment.

W poniedziałek punktualnie o 13:00 na Nowogrodzkiej zebrało się kierownictwo PiS, by podjąć decyzję o przyszłości Zjednoczonej Prawicy. Głównym tematem rozmów jest Zbigniew Ziobro, a konkretnie jego przyszłość. Nie jest bowiem tajemnicą, że wierchuszka PiS-u obwinia kontrowersyjnego ministra sprawiedliwości o rozmaite nieporozumienia na koalicyjnym szczeblu. Wierny "żołnierz" Ziobry Mariusz Gosek zapewnia jednak, żę dymisja ministra jest nierealna.

- Daremne zatem ściskanie kciuków przez przestępców i całe mafie, które czekają na potwierdzenie niemożliwych do realizacji informacji jakoby rzekomo miała nastąpić dymisja MS. To oczywisty fejk news. Każdy kto cokolwiek potrafi analizować świat polityki wie, że to zwyczajnie nierealne. Oddanie władzy Platformie i lewicy skończyłoby się oczywistym odbiorem: Polacy tego nie wybaczyliby nam. Bo przecież to oznaczałoby wcześniejsze wybory. Jesteśmy odpowiedzialnym i lojalnym koalicjantem - napisał w mediach społecznościowych Gosek. - Informacja o rzekomej możliwej dymisji ministra sprawiedliwości jest fejk newsem - dodał.

Spekulacje o możliwej dymisji Zbigniewa Ziobry trwają od kilku dni. Przyszłość szefa Solidarnej Polski wyjaśni się lada moment.

Ruszył proces rozwodowy Daniela Martyniuka

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.