Kielce: Poszukiwana emerytka! Od trzech miesięcy żyje z oszustwa

i

Autor: KMP Kielce Kielce: Poszukiwana emerytka! Od trzech miesięcy żyje z oszustwa

Starsza kobieta żyje za cudze

Emerytka poszukiwana! Od trzech miesięcy żyje z przestępstwa!

2022-08-18 11:44

Ta niepozorna, starsza Pani, którą uchwyciły kamery monitoringu od czerwca br. żyje z przestępstw. Kielecka komenda przekazuje, że już ośmiokrotnie wykorzystała znalezioną w przywłaszczonym portfelu kartę płatniczą. Ile pieniędzy ukradła w ten sposób? Nie wiadomo.

W jakiś sposób skutecznie ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Niepozorna starsza kobieta jest w istocie złodziejką; jak przekazuje kielecka komenda, kobieta "przywłaszczyła" cudzy portfel wraz z zawartością; co najmniej dowodem osobistym i kartą bankomatową. Na razie trudno o kwoty, bo policja nie zdradza szczegółów, ale według nieoficjalnej wersji, starsza Pani płaciła skradzioną kartą już ośmiokrotnie! Waciki, czy drogie samochody? Tego na razie nie wiemy.

Polecamy: Kochany wnuczek. Hodował marihuanę u własnej babci!

Lokalna komenda prosi o pomoc; wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia - kradzieży, lub widziały kobietę wypłacającą pieniądze, albo po prostu mają wiedzę o jej działalności - proszone są o kontakt z Komisariatem III Policji w Kielcach (ul. Paderewskiego 13, tel. 47 802 3210, 47 802 3220), ew. pod numerem alarmowym 112.

Policjanci eskortowali taksówkę do szpitala