HORROR na drodze! Kierowca tira niczym władca szos, UŁAMKI SEKUND od tragedii [WIDEO]

2020-02-22 17:40 ToM
HORROR na drodze! Kierowca tira niczym władca szos, UŁAMKI SEKUND od tragedii
Autor: Świętokrzyska Policja Kierowca tira niczym władca szos, UŁAMKI SEKUND od tragedii

Szokujące nagranie opublikowała buska policja! Kierowca tira najwyraźniej poczuł się wyjątkowo pewnie w swoim potężnym pojeździe, bowiem w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas i gnał przed siebie, nie bacząc na jadące auta. Jednego z kierowców ocalił własny refleks - osobówka musiała ratować się ucieczką na pobocze!

Do szokującego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 73 w Skorzowie 14 lutego, ale nagranie buskiej policji przekazała w czwartek mieszkanka uzdrowiskowego miasta. Niebezpieczne manewry rozpoczęły się od skręcającego w lewo dostawczaka. Jadąca za nim ciężarówka zatrzymuje się, ale kolejny kierowca tira ani myśli zastopować pojazd. Kierowca postanowił... zjechać na przeciwległy pas, po czym z impetem ruszył przed siebie, nie bacząc na jadące auta osobowe!

Ciężarówka jechała wprost na dwa samochody osobowe! Gdyby nie refleks kierowców, doszłoby do tragedii! Na szczęście czujnym kierowcom udało się uciec przed ogromną ciężarówką na pobocze. Zadecydowały ułamki sekund! Prędkość, brawura, lekceważenie przepisów drogowych - tymi cechami wykazał się zawodowy kierowca tira.

- Poszukujemy osób, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu. Szczególnie o kontakt prosimy osoby mające w samochodzie zainstalowaną kamerę i które przejeżdżały w tym czasie drogą krajową nr 73 w gminie Busko-Zdrój. Można stawić się osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Busku-Zdroju przy al. Mickiewicza 19 lub telefonować na całodobowe numery telefonów 41 378 92 00 i 112 - apeluje asp. Tomasz Piwowarski, oficer prasowy buskiej policji.

O włos od tragedii. Kierowców uratował refleks

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.