Karambol na alei Solidarności w Kielcach! POTĘŻNE korki w mieście! Jedna osoba w szpitalu!

2021-04-23 15:19 tom
Karambol na alei Solidarności w Kielcach! POTĘŻNE korki w mieście! Jedna osoba w szpitalu!
Autor: mat. policji Karambol na alei Solidarności w Kielcach! POTĘŻNE korki w mieście! Jedna osoba w szpitalu!

Do groźnego wypadku doszło w piątkowe południe na al. Solidarności w Kielcach. Zderzyły się tam cztery samochody, jedna osoba trafiła do szpitala. Do zdarzenia doszło na jednym z najbardziej popularnych szlaków komunikacyjnych w mieście, na wysokości Galerii Echo. Uwaga kierowcy, warunki zarówno na alei Solidarności, jak i ul. Źródłowej są niezwykle ciężkie, tuż po wypadku stworzyły się gigantyczne korki! Dla własnego dobra lepiej unikać tych ulic, ponieważ może okazać się, że trasa pokonywana w kilkanaście minut, pochłonie nawet parę godzin! Trasa jest zablokowana w kierunku osiedla Na Stoku.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 12:30 na alei Solidarności, na wysokości Galerii Echo w Kielcach, przed sygnalizacją świetlną. Jak informuje Karol Macek z kieleckiej policji, 24-letni kierowca skody zmieniając pas ruch ze środkowego na prawy nie zachował ostrożności i uderzył w tył opla astry. Następnie opel uderzył w toyotę yaris, a ta w auto produkcji tej samej firmy, z serii rav4. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi, najbardziej ucierpiał 28-letni kierowca opla, który został przetransportowany do szpitala.

CZYTAJ TEŻ: Nieodpowiedzialny wujaszek! Wiózł dwójkę małych dzieci w bagażniku na torbach z zakupami!

Uwaga kierowcy! Tuż po karambolu w miejscu wypadku zaczęły tworzyć się olbrzymie korki! Nieprzejezdna jest al. Solidarności, pas w stronę osiedla Na Stoku, utrudniony jest wjazd od strony al. IX Wieków Kielc. Zakorkowana jest też ulica Źródłowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Uwaga na spacerach! Kleszcze budzą się do życia! Można złapać boreliozę Ostrzeżenie GIS!

Warszawskie ulice toną w korkach!