Kielce: Damski bokser w "ŻONOBIJCE"! Uderzył kobietę w twarz na osiedlu w biały dzień!

2020-08-20 22:01
Kielce: Damski bokser w ŻONOBIJCE! Uderzył kobietę w twarz na osiedlu w biały dzień!
Autor: Ollebolle123/Pixabay Kielce: Damski bokser w "ŻONOBIJCE"! Uderzył kobietę w twarz na osiedlu w biały dzień!

Skandaliczne zachowanie ok. 50-letniego mężczyzny na kieleckim Białogonie! Agresor miał uderzyć w twarz nieznaną kobietę, co gorsza szokującego czynu dopuścił się w obecności małych dzieci poszkodowanej 28-latki. Szczególnie symptomatyczny i stereotypowy był jego wygląd. Agresywny kielczanin ubrany był w charakterystyczną koszulkę na ramiączkach, tak zwaną "żonobijkę".

Jak informuje portal naszemiasto.pl, do zdarzenia miało dojść na kieleckim osiedlu Białogon, przy ulicy Fabrycznej. 28-letnia kobieta siedziała w samochodzie razem z dziećmi. W pewnym momencie do auta podszedł wyjątkowo charakterystycznie wyglądający mężczyzna. Miał krótkie siwawe włosy, wyraźny pieprzyk na twarzy i koszulkę na ramiączkach, popularnie zwaną "żonobijką". Trzeba przyznać, że zachowanie agresywnego mężczyzny nie odbiegało wiele od stereotypu posiadacza rzeczonej "żonobijki".

- W czwartek około godziny 16:00 do 28-letniej kobiety, która siedziała w samochodzie, podszedł nieznany jej mężczyzna. Miał jej robić zdjęcia i nagrywać ją telefonem. Między kobietą a mężczyzną doszło do nieporozumienia, z relacji 28-latki wynika, że miała zostać uderzona w twarz przez mężczyznę. Policjanci działali na miejscu, trwa ustalanie napastnika - informuje w rozmowie z kieleckim wydaniem portalu naszemiasto.pl Artur Majchrzak z biura prasowego świętokrzyskiej policji.

28-latka została zaatakowana między apteką a przedszkolem. Do momentu ustalenia sprawcy wszystkie mieszkanki Białogonu powinny zachować szczególną ostrożność.

Agnieszka Woźniak-Starak wypłynęła na jezioro. Złożyła wieniec w miejscu tragedii