Kielce: Kobieta potrąciła dwie dziewczynki na pasach! Widziałeś ten wypadek? Możesz pomóc!

2021-05-06 11:06 tom
Kielce: Kobieta potrąciła dwie dziewczynki na pasach! Widziałeś ten wypadek? Możesz pomóc!
Autor: mat. policji Kielce: Kobieta potrąciła dwie dziewczynki na pasach! Widziałeś ten wypadek? Możesz pomóc!

Kieleccy policjanci zwracają się z prośbą o informacje do ewentualnych świadków wypadku, do którego doszło 30 kwietnia w Kielcach na przejściu dla pieszych na ulicy Ściegiennego w Kielcach. 55-letnia kobieta potrąciła wówczas dwie dziewczynki w wieku 11 i 12 lat. Obie, przytomne, zostały zabrane do szpitala. Wszelkie informacje od świadków zdarzenia pozwolą ustalić dokładne okoliczności zdarzenia. Świadkowie są proszeni o kontakt z kielecką policją, dane teleadresowe podajemy poniżej.

Mimo że do wypadku doszło 30 kwietnia, policja do dzisiaj nie wyjaśniła wszystkich okoliczności zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 55-letnia kobieta, kierująca oplem, potrąciła na przejściu dla pieszych dwie dziewczynki w wieku 11 i 12 lat. Ranne dziewczęta przewieziono do szpitala.

CZYTAJ TEŻ: Makabryczny wypadek w Kielcach! Osobówka zmiażdżona przez tira! "Myślałem, że z auta wyciągniemy ludzką papkę"!

- Wszystkie osoby, które były świadkami opisywanego zdarzenia prosimy o kontakt z Wydziałem d/s Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym osobiście w Kielcach ul. Kołłątaja 4, telefonicznie pod numerami 47 802 3720, 47 802 3723 lub dowolną jednostką Policji - apeluje Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Raport z anteny 06.05