Kielce: Nastoletni wandale musieli napić się piwa! DEMOLKA na stacji benzynowej! [WIDEO]

2020-05-22 18:59 ToM
Kielce: Nastoletni wandale musieli napić się piwa! DEMOLKA na stacji benzynowej!
Autor: Świętokrzyska Policja Kielce: Nastoletni wandale musieli napić się piwa! DEMOLKA na stacji benzynowej!

Dwaj 19-letni wandale z Kielc pewnej nocy koniecznie musieli napić się piwa. Udali się więc na zamkniętą stację benzynową, gdzie w akrobatyczny sposób zdemolowali drzwi wejściowe o wartości - bagatela - 8 tys. zł. Młodzi amatorzy piwa zostali zatrzaśnięci wewnątrz przez pracowników stacji, którzy próbowali ich powstrzymać. Uciekinierów złapała policja.

Zdarzenie rozegrało się w październiku 2019 roku na jednej z kieleckich stacji paliw. Dwóch 19-latków z Kielc usiłowało ukraść piwo, ale zostali przyłapani na gorącym uczynku. Pracownicy stacji postanowili zablokować drzwi, ale to nie przeszkodziło młodym złodziejom. 19-latkowie zaczęli rozbrajać drzwi i uciekli na zewnątrz. W międzyczasie wyrzucili z trzaskiem piwa, które usiłowali ukraść.

- Okazało się, że automatyka drzwi została zniszczona, a jej naprawa to koszt bliski 8500 złotych. Jednak całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Analizą materiału zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego komisariatu z osiedla Na Stoku. Policjanci wykonani szereg czynności, by ostatecznie ustalić dane wandali - informuje sierż. szt. Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Nastoletni wandale włamali się na stację po piwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pierwszy z wandali ukrywał się do minionego poniedziałku, drugi został "złapany" w piątek. Obaj młodzieńcy niebawem trafią przed oblicze sądu, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj