Kielce. NIE ŻYJE pieszy potrącony przez samochód. Jak doszło do wypadku?

2021-01-23 15:41 PAP at
Kielce. NIE ŻYJE mężczyzna potrącony przez samochód. Jak doszło do wypadku?
Autor: Wodnik/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Na ulicy Ściegiennego w Kielcach doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Mimo prób reanimacji pieszy zmarł na miejscu wypadku, trwa ustalanie jego tożsamości. 39-letni kierowca osobowego audi był trzeźwy w momencie zdarzenia. Z kolei na ulicy Jagiellońskiej kierowca opla potrącił na pasach dwie kobiety. Jedna z nich doznała urazu nogi i została zabrana do szpitala.

Śmiertelny wypadek na ulicy Ściegiennego

W sobotę (23 stycznia) po południu na ulicy Ściegiennego w Kielcach doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. 39-letni kierowca audi jadąc lewym pasem w kierunku Morawicy na wysokości skrzyżowania z ulicą Weterynaryjną potrącił pieszego, który przebiegał przez jezdnię. Niestety medykom nie udało się uratować życia poszkodowanego, który zmarł na miejscu zdarzenia. - Pieszy pomimo długiej reanimacji zmarł. Trwa ustalanie jego danych. Kierowca audi był trzeźwy -  powiedział PAP mł. asp. Karol Macek z Komendy Powiatowej Policji w Kielcach.

PRZECZYTAJ: Inwazja DZIKICH KACZEK w Kielcach! Opanowały Silnicę! [ZDJĘCIA]

Do drugiego potrącenia przez samochód doszło dzisiaj na ulicy Jagiellońskiej. Tym razem zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych. 44-letni kierowca opla uderzył w dwie kobiety w wieku: 60 oraz 90 lat. Starsza z nich doznała urazu nogi i została zabrana do szpitala. 

ZOBACZ: Brutalny atak BEZ POWODU! Złamał nos starszemu mężczyźnie ZA NIC!

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Napad na kantor w Olsztynie