Kielce: Śmiertelne potrącenie na pasach! Przejeżdżała przez ulicę rowerem, zginęła na miejscu!

2021-07-17 21:48
Kielce: Śmiertelne potrącenie na pasach! Przejeżdżała rowrem, zginęła na miejscu!
Autor: pixabay.com, CC0 Kielce: Śmiertelne potrącenie na pasach! Przejeżdżała rowrem, zginęła na miejscu!

Śmierć rowerzystki na miejscu na przejściu dla pieszych! W centrum Kielc, na ulicy Jesionowej tragiczną śmiercią zginęła przejeżdżająca przez pasy rowerzystka. Tożsamości zmarłej na razie nie ustalono, wiadomo, że została potrącona przez 48-latka za kierownicą audi. Do dramatu doszło około godziny 20:00, ulica Jesionowa w stronę galerii handlowej jest wciąż częściowo zablokowana, na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę (17 lipca) przed godziną 20:00. Dyżurny kieleckiej policji poinformował, że kierowca audi jadąc po ulicy Jesionowej w kierunku Warszawskiej, potrącił na przejściu dla pieszych rowerzystkę. Za kierownicą audi siedział 48-latek, tożsamość zmarłej jeszcze nie jest znana. Jak donieśli świadkowie, na pomoc poszkodowanej ruszyli kierowcy i przechodnie, niestety próba reanimacji okazała się bezskuteczna. Rowerzystka zginęła na miejscu.

CZYTAJ TEŻ: Naćpany 26-latek pędził 130 na godzinę w centrum Kielc! A w majtkach miał...

Policjanci wstępnie ustalili, że cyklistka przejeżdżała przez przejście dla pieszych rowerem, po zderzeniu poniosła śmierć na miejscu. Na ulicy Jesionowej, w kierunku galerii handlowej, trwają utrudnienia w ruchu drogowym. Na miejscu pracują funkcjonariusze w asyście prokuratora.

Julia odebrała torebkę złodziejom z tramwaju! Dwójkę osiłków potraktowała ostrymi paznokciami