Kombajn do zbierania buraków zmasakrował rolnika! Śmierć na miejscu!

2021-10-26 13:40
Kombajn do zbierania buraków zmasakrował rolnika! Śmierć na miejscu!
Autor: Pixabay Kombajn do zbierania buraków zmasakrował rolnika! Śmierć na miejscu!

Dramat na polu w Rudnikach w gminie Baćkowice! 67-letni mężczyzna został wciągnięty przez kombajn do zbierania buraków! Tryby maszyny chwyciły odzież rolnika i wciągnęły mężczyznę do środka. Mimo pomocy ratowników medycznych jego życia nie udało się uratować, przybyły na miejsce lekarz mógł jedynie stwierdzić zgon. Okoliczności śmierci 67-latka wyjaśnia policja. Wstępnie ustalono, że w polu doszło do tragicznego wypadku.

Jak informuje Katarzyna Czesna-Wójcik, rzeczniczka policji w Opatowie, do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 26 października, około godziny 11:00. Stróże prawa ustalili, że 67-letni rolnik pracował swoim kombajnem na własnym polu, gdy w pewnym momencie w tryby wałka przekaźnika mocy dostała się odzież mężczyzny. Pracująca maszyna wciągnęła rolnika, który pozostawał uwięziony między trybami. Na miejsce niezwłocznie oddelegowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety obrażenia mężczyzny okazały się bardzo poważne. Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon 67-latka.

Okoliczności tragedii wyjaśniają policjanci z Opatowa. Wstępnie przyjęto, że na polu w gminie Baćkowice doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Patryk D. udusił i poćwiartował byłą dziewczynę