Końskie. Tajemnicza śmierć dwóch mężczyzn! Ciało 64-latka znaleziono w aucie, 49-latek leżał w rowie

i

Autor: AlbanyColley/cc0/Pixabay.com; S.Czachorowski/CC BY-SA 4.0/Wikimedia Commons Prokuratura Rejonowa w Końskich bada przyczyny zgonu dwóch mężczyzn. Ciało 64-latka znaleziono w aucie, 49-latek leżał w rowie, zdj. ilustracyjne

Końskie. Tajemnicza śmierć dwóch mężczyzn! Ciało 64-latka znaleziono w aucie, 49-latek leżał w rowie

2022-04-25 22:02

Dwie tragedie wstrząsnęły w ostatnich dniach Końskimi w województwie świętokrzyskim. W środę, 20 kwietnia, wieczorem, w położonej nieopodal miejscowości Brody znaleziono ciało 64-latka - znajdowało się w należącym do niego hyundaiu. Ledwie 4 dni później - w niedzielę, 24 kwietnia - na ul. Południowej w Końskich znaleziono zwłoki 49-latka. Leżały w rowie.

Końskie. Dwóch mężczyzn nie żyje! Ciało 64-latko znaleziono w aucie, 49-latek leżał w rowie

Prokuratura Rejonowa w Końskich bada przyczyny zgonu dwóch mężczyzn, których znaleziono w ostatnich dniach. W środę, 20, kwietnia, w godzinach wieczornych, tamtejsza policja otrzymała zgłoszenie, że w aucie marku Hyundai, zaparkowanym na prywatnej posesji w miejscowości Brody pod Końskimi, znajduje się martwy 64-latek. Mężczyzna nie był mieszkańcem okolicznych terenów, tylko przyjeżdżał tutaj do pracy, a feralnego dnia przyszedł odebrać auto, które za zgodą właściciela posesji u niego zostawił. Śledczy zdecydowali o zabezpieczeniu ciała na potrzeby sekcji zwłok, ale zanim udało się odkryć przyczynę zgonu, policja w Końskich musiała interweniować w związku z kolejnym zgonem. W niedzielę, 24 kwietnia, przed południem, na ul. Południowej znaleziono ciało 49-letniego mieszkańca Końskich. - Zwłoki leżały trochę dalej od jezdni, w rowie melioracyjnym czy w takim kanale wodnym - informuje starsza sierżant Marta Przygodzka z Komendy Powiatowej Policji w Końskich. Również w tym przypadku prokuratura zdecydowała o przeprowadzeniu sekcji zwłok.

- Prowadzący działania na miejscu obu zdarzeń policjanci wstępnie wykluczyli udział osób trzecich w przyczynieniu się do śmierci mężczyzn, ale żeby mieć w tej sprawie pewność, trzeba poczekać na wyniki badania zleconego przez śledczych - dodaje rzeczniczka policji w Końskich.

Czytaj też: Pacjent wpadł w furię! Pobił pielęgniarki, zdemolował szpital w Kielcach

Czytaj też: Tragiczny wypadek w Lisowe na DK 73! Zginął kierowca i pasażerka

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest niebezpieczna?
Tajemnicze zabójstwo w Kudowie Zdrój