Makabra w Końskich! Zwłoki mężczyzny w lesie! To zaginiony 43-latek!

2021-10-19 17:40
Makabra w Końskich! Zwłoki mężczyzny w lesie!
Autor: Kroton - Wikimedia Commons Makabra w Końskich! Zwłoki mężczyzny w lesie!

Makabrycznego odkrycia dokonali leśni spacerowicze, którzy przechadzali się na łonie natury na terenie gminy Końskie w niedzielę, 17 października. W trakcie przechadzki odnaleźli oni zwłoki mężczyzny. Tożsamość zmarłego została zidentyfikowana jeszcze przed przyjazdem policji. Okazało się, że to 43-latek, który zaginął we wrześniu bieżącego roku. Póki co przyczyna zgonu mężczyzny nie jest znana, ale funkcjonariusze wstępnie wykluczyli udział osób trzecich.

Jak informuje Marta Przygodzka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Końskich, zwłoki zostały odnalezione w gęstwinie na terenie leśnego kompleksu w gminie Końskie. Tożsamość mężczyzny została zidentyfikowana jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy, zmarły to 43-letni Marcin B., zaginiony pod koniec września mieszkaniec Końskich.

Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora, wstępnie wykluczono, by do śmierci 43-latka przyczyniły się osoby trzecie. Dokładne okoliczności jego śmierci wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Końskich.

Poradnik Zdrowie: osłabienie