Masłów: Tragedia w polu! Martwy rolnik pod kołami ciągnika!

2021-07-26 14:07
Masłów: Tragedia w polu! Martwy mężczyzna pod kołami ciągnika!
Autor: Pixabay Masłów: Tragedia w polu! Martwy mężczyzna pod kołami ciągnika!

Śmiertelny wypadek podczas prac w polu na terenie miejscowości Masłów Drugi pod Kielcami! Mieszkaniec gminy został najechany przez jedno z kół ciągnika, w którym pracował. O tragedii poinformował służby syn zmarłego, który znalazł leżącego pod kołami pojazdu ojca. Policja aktualnie wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku. Jedną z hipotez są problemy zdrowotne mieszkańca Masłowa, które mogły przyczynić się do wypadnięcia z traktora.

Jak poinformował Damian Janus z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, do wypadku w Masłowie Drugim doszło w poniedziałek, około godziny 11:00. Służby ratunkowe zawezwał syn mężczyzny, który zauważył ojca leżącego pod kołami ciągnika rolniczego. Na miejscu natychmiast stawili się policjanci, strażacy, pogotowie, w tym śmigłowiec LPR. Niestety, na jakąkolwiek pomoc było już zbyt późno, lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

CZYTAJ TEŻ: Skatował 21-latka podczas ogniska, chłopak zmarł. Sprawca nie pójdzie do więzienia!

Teraz kieleccy funkcjonariusze będą ustalać, w jaki sposób mieszkaniec Masłowa została najechany przez koło pojazdu, w którym pracował w polu. Niewykluczone, że problemy zdrowotne, na jakie cierpiał, doprowadziły do wypadnięcia z kabiny ciągnika, co w konsekwencji spowodowało tragiczną śmierć rolnika.

Szaleniec w BMW rozjeżdżał ludzi