Naćpany, POSZUKIWANY i bez uprawnień prowadził z NARKOTYKAMI w kieszeni

2019-10-22 8:09
Zatrzymany 22-latek
Autor: Świętokrzyska Policja Zatrzymany 22-latek

Cztery przestępstwa jednocześnie popełnił 22-latek ze Skarżyska-Kamiennej. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w samochodzie osobowym, pomimo sądowego zakazu. Podczas kontroli pojazdu wyszło na jaw, że to dopiero początek jego problemów. Mężczyzna znajdował się pod wpływem narkotyków, a przy sobie posiadał amfetaminę. Był też poszukiwany do odbycia kary.

Skarżyscy policjanci zatrzymali do kontroli w niedzielę 22-latka prowadzącego samochód marki renault. Po chwili okazało się, że młody mężczyzna w ogóle nie miał prawa znajdować się za kierownicą.

Ciążył na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i wycofane przez starostę powiatowego uprawnienia.

To nie był jednak koniec przygód młodego skarżyszczanina. Na miejscu mundurowi ujawnili dwa zwitki z białym proszkiem w środku, który okazał się amfetaminą.

22-latek przyznał ponadto, że przed podróżą zażywał narkotyki. Policyjne testy potwierdziły dodatkową zawartość we krwi mieszkańca Skarżyska.

Za swoje postępowanie 22-letni mężczyzna będzie musiał się tłumaczyć przed sądem. Wcześniej jednak spędzi cztery miesiące w areszcie, bo niedzielny rajd bez uprawnień nie był pierwszym występkiem młodego mieszkańca Skarżyska.

Mężczyzna już dawno temu powinien zgłosić się na policje, bowiem był poszukiwany do odbycia kary.