Nie żyje Adolf Kudliński. Najsłynniejszy polski preppers zmarł w wieku 69 lat

2020-10-25 14:25 AGO, ToM
Nie żyje Adolf Kudliński. Najsłynniejszy polski preppers zmarł w wieku 69 lat
Autor: pixabay.com

Dotarły do nas bardzo przykre informacje. W nocy z soboty na niedzielę zmarł Adolf Kudliński, najsłynniejszym polskim preppersem, oraz gwiazdą internetu. Jego kanał na YouTubie oglądało miliony widzów.

Kudliński uczył wykorzystywania darów natury, przechowywania i przygotowywania żywności. W Orzechówce stworzył muzeum siekier oraz magazyny żywności i schrony na wypadek kataklizmu, jakiego przez wiele lat się spodziewał.

Jak informuje Echo Dnia, Adolf Kudliński zmarł w wieku 69 lat. Na razie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci.

Adolf Kudliński miał zapasy, pozwalające przeżyć po tym, jak nastanie kres cywilizacji, kolekcjonował też siekiery, udało mu się zgromadzić tyle zbiorów, że w Orzechówce powstało specjalne muzeum. Adolf Kudliński już nie żyje, ale swoją wiedzą i doświadczeniem dzielił się nagrywając filmy w serwisie YouTube. Znawca sztuki przetrwania cieszył się licznym gronem sympatyków, którzy z niecierpliwością wyczekiwali na kolejne nagrania. Niestety następnych filmów już nie będzie, ale słynny preppers pozostawił po sobie pokaźny i pouczający dorobek.

Zamieszki pod kościołem na Krakowskim w Warszawie