Nie żyje były piłkarz Korony Rafał Goraj! Miał tylko 40 lat, 10 miesięcy walczył o życie!

2020-09-24 18:31 ToM
Nie żyje były piłkarz Korony Rafał Goraj! Miał tylko 40 lat, 10 miesięcy walczył o życie!
Autor: Korona Kielce - oficjalna strona Nie żyje były piłkarz Korony Rafał Goraj! Miał tylko 40 lat, 10 miesięcy walczył o życie!

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje były piłkarz kieleckiej Korony Rafał Goraj. Mężczyzna zmarł w wieku zaledwie 40 lat, jego śmierć poprzedziło 10 miesięcy walki o życie i zdrowie. Sprawny niegdyś sportowiec był zależny od respiratora, jego życie zakończyło zatrzymanie akcji serca, w wyniku którego doszło do niedotlenienia mózgu oraz niewydolności wielonarządowej.

O śmierci dawnego piłkarza poinformowała oficjalna strona Korony Kielce. Rafał Goraj nie osiągnął wielkich sukcesów sportowych, nigdy nie było mu dane zagrać w pierwszym zespole piłkarskiej dumy Kielc. Reprezentował barwy Bucovii Bukowa, HEKO Czermno, GKS Nowiny, AKS Busko-Zdrój, Neptuna Końskie czy Spartakusa Daleszyce. Po zakończeniu kariery zawodniczej spełniał się jako trener młodzieży w drużynie Orląt oraz szkółce Football Academy Kielce.

Były zawodnik Korony i innych klubów z regionu 4 listopada ubiegłego roku trafił do szpitala. Lekarze od razu widzieli, że mężczyzna jest w bardzo ciężkim stanie. Rozpoczął się trwający aż 10 miesięcy bój o życie Rafała Goraja, dawny sportowiec przebywał w śpiączce, którą wywołało niedotlenienie mózgu. Przyjaciele z boiska aktywnie angażowali się w pomoc, zorganizowano zbiórki pieniędzy i akcje charytatywne. Niestety, batalia o życie 40-latka skończyła się fatalnie.

Rafał Goraj zmarł w nocy ze środy na czwartek. Miał 40 lat - informuje oficjalna strona kieleckiego klubu.

Kanye West olewa showbusiness | ESKA XD - Hotplota #3

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.