"Odpier***ę tego prezydenta nożem". 22-latek chciał zabić prezydenta Ostrowca!

2020-09-23 10:35 ToM
Odpier***ę tego prezydenta nożem. 22-latek chciał zabić prezydenta Ostrowca!
Autor: UM Ostrowiec "Odpier***ę tego prezydenta nożem". 22-latek chciał zabić prezydenta Ostrowca!

Chwile grozy w Ostrowcu Świętokrzyskim! Jeden z mieszkańców miasta zadzwonił na telefon straży miejskiej i poinformował, że zamierza... zabić prezydenta Jarosława Górczyńskiego! - Jak się wku***ę, to odpier***ę tego prezydenta nożem i rozpier***ę całe prezydium - zagroził mężczyzna.

Niepokojący telefon dyżurny ostrowieckiej straży odebrał w sobotę. Rozmówca poinformował, że zamierza zamordować prezydenta Jarosława Górczyńskiego. Mężczyzna był wyraźnie wzburzony, powodem jego niepokoju była kwestia przydziału mieszkania, a konkretnie fakt, że nie został przyjęty w tej sprawie przez prezydenta. Jego groźba brzmiała szokująco.

- Jak się wku***ę, to odpier***ę tego prezydenta nożem i rozpier***ę całe prezydium - poinformował wzburzonym tonem.

Szybko okazało się, że mężczyzna nie rzucił słów na wiatr. W poniedziałek, 21 września około godziny 7:30 mieszkaniec Ostrowca przybył pod Urząd Miasta. Tam już czekali na niego policjanci. Mężczyzna został przeszukany i wylegitymowany, nie posiadał przy sobie noża ani żadnego niebezpiecznego narzędzia. Po wszystkim ostrowczanin odszedł w kierunku Rynku, ale sprawa i tak będzie mieć ciąg dalszy, ponieważ prezydent Jarosław Górczyński złożył oficjalne zawiadomienie na policję.

- W związku ze sprawą został zatrzymany 22-letni mieszkaniec Ostrowca, niewykluczone, że usłyszy on zarzut gróźb karalnych kierowanych pod adresem prezydenta. Grozi za to odpowiedzialność karna: pozbawienie wolności do lat dwóch - podkreśla asp. Ewelina Wrzesień, oficer prasowa ostrowieckiej policji.

Uprawiali namiętny seks w klubowej toalecie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.