Pani Jola z Sandomierza wychowuje samotnie synów... Dostała szlachetną paczkę od "Ojca Mateusza"

2019-12-20 11:07 ToM
Pani Jola z Sandomierza wychowuje samotnie synów... Dostała szlachetną paczkę od Ojca Mateusza
Autor: Szlachetna Paczka Pani Jola z Sandomierza wychowuje samotnie synów... Dostała szlachetną paczkę od "Ojca Mateusza"

Ekipa ze znanego serialu "Ojciec Mateusz" przekazała w środę szlachetną paczkę dla pani Joli z Sandomierza, która samotnie wychowuje dwóch synów. Tata chłopców niedawno zmarł, a rodzina znajduje się w trudnym położeniu.

Rodzinę, która została przez obdarowana przez aktorów znanych z popularnego serialu, wybrali koordynatorzy Szlachetnej Paczki z Sandomierza. Ojciec dwójki dzieci i mąż pani Joli zginął niedawno w tragicznym wypadku.

W Sandomierzu pojawili się aktorzy znani z serialu "Ojciec Mateusz" - Artur Żmijewski i Artur Pontek. Aktorzy z chęcią wzięli udział w akcji i polubili obdarowaną rodzinę.

- Może się zdarzyć, że ktoś będzie potrzebował naszego wsparcia, drobnej rzeczy, dobrego słowa. Róbmy to za każdym razem, bo warto. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny zaangażować się w akcję, bo jest wspaniała. Trzeba pomagać nie tylko w tym okresie, ale przez cały rok - mówił Artur Żmijewski, odtwórca tytułowej roli.

Rodzina dostanie kilkanaście paczek od ekipy "Ojca Mateusza". Znajdą się w nich artykuły pierwszej potrzeby, żywność czy środki czystości. Za paczkę w imieniu rodziny podziękowała Renata Zarzycka, liderka Szlachetnej Paczki w Sandomierzu.

Warto podkreślić, że twórcy i aktorzy popularnego serialu wspierają Szlachetną Paczkę już od kilku lat.