Policjanci w żałobie. Tragiczny finał poszukiwań funkcjonariusza z Pińczowa

i

Autor: mat. policji Policjanci w żałobie. Tragiczny finał poszukiwań funkcjonariusza z Pińczowa

Zaginiony Hubert nie żyje

Policjanci w żałobie. Tragiczny finał poszukiwań funkcjonariusza z Pińczowa

2022-10-05 18:39

Takiego finału poszukiwań nikt się nie spodziewał. Od 1 października trwały poszukiwania zaginionego policjanta z Pińczowa (woj. świętokrzyskie). Niestety, po wielogodzinnych poszukiwaniach 45-letniego mężczyzny, odnaleziono jego ciało. Koledzy ze świętokrzyskiej policji są wstrząśnięci śmiercią Huberta.

Nadkom. Hubert Młyńczak z pińczowskiej policji zaginął w sobotę, 1 października. Był widziany po raz ostatni około godz. 16:00. Mężczyzna wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Policja rozpoczęła poszukiwania 45-latka.

Niestety finał wielogodzinnych poszukiwań okazał się tragiczny. W poniedziałek, 3 października, późnym popołudniem odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny. Jak informuje "Fakt", odkrycia dokonano około kilometr od jego miejsca zamieszkania. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci, jednak według wstępnych ustaleń nie było udziału osób trzecich. Okoliczności tragedii ma wyjaśnić prokuratorskie śledztwo.

Świętokrzyska policja podała datę pogrzebu zmarłego funkcjonariusza. "Z przykrością informujemy, że w najbliższą sobotę, 8 października odbędzie się uroczystość pogrzebowa naszego kolegi nadkomisarza Huberta Młyńczaka" - czytamy na stronie internetowej KWP w Kielcach. Uroczystość odbędzie się o godzinie 12:00 w kościele pw. Bożego Miłosierdzia w Pińczowie.

Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego funkcjonariusza złożył również komendant świętokrzyskiej policji.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Policjanci ratowali psa, który utknął na dachu

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki