Kalendarz strażacki 2021

i

Autor: kalendarz-strażacki.pl SEKSOWNE dziewczyny BAWIĄ SIĘ długim wężem! GORĄCY kalendarz strażacki [ZDJĘCIA]

SEKSOWNE dziewczyny BAWIĄ SIĘ długim wężem! Rozebrały się w szczytnym celu [ZDJĘCIA]

2020-12-07 12:27

Piękne, seksowne, a do tego mają dobre serca - cztery modelki wzięły udział w gorącej sesji do kalendarza strażackiego na 2021 rok. Cel jest szczytny, bowiem zebrane ze sprzedaży środki pomogą w rehabilitacji Mariusza Kuteli, świętokrzyskiego strażaka, który uległ poważnemu wypadkowi. Zobaczcie koniecznie zdjęcia w naszej galerii. Można kupić kalendarz, a przy okazji zrobić coś bardzo pożytecznego.

Dwie Moniki, Kamila i Patrycja - cztery gorące dziewczyny wzięły udział w gorącej sesji do kalendarza strażackiego na 2021 rok. Piękne kobiety możemy zobaczyć w skąpych strojach w remizie, przy wozach strażackich, a także przy wytryskującym wodę wężu strażackim. Taki kalendarz z pewnością spodoba się wielu mężczyznom, dlatego już teraz warto się zastanowić nad zakupem. Tym bardziej, że cel całej akcji jest naprawdę szczytny.

Dochód ze sprzedaży pomoże w sfinansowaniu leczenia Mariusza Kulety. Mężczyzna jest członkiem OSP, na co dzień mieszka w świętokrzyskich Chlewicach. Pewnego dnia ćwiczył przed zawodami drużyn OSP. W trakcie wchodzenia na ściankę treningową stracił równowagę i spadł, co skutkowało uszkodzeniem kręgosłupa, a w konsekwencji - wózkiem inwalidzkim. Od sześciu lat walczy o powrót do zdrowia. Nie poddaje się. Był już na dwóch turnusach rehabilitacyjnych.

- Serce chce wyskoczyć z klatki piersiowej, kiedy słyszę charakterystyczny dźwięk syreny strażackiej, wzywającej do akcji. Widzę przez okno, jak chłopaki biegną na pełnej petardzie, żeby załapać się na miejsce w wozie i móc zażegnać niebezpieczeństwo. Wyciągnąć węże, ugasić pożar. Siedzę wtedy bezradnie na moim osobistym wozie inwalidzkim i dobija mnie myśl, że teraz mogę co najwyżej pojechać do ogrodu podlewać trawę. W jakimś sensie już się do tego przyzwyczaiłem, ale wciąż cholernie trudno się z tym pogodzić - mówi Mariusz w rozmowie z OSP.pl.

Zobacz koniecznie: Najpiękniejsze kielczanki na Instagramie. Gorące zdjęcia! [FOTO]

Kolejny wymagający turnus przed nim. Tym razem potrzebne jest Wasze wsparcie. Dlatego każdy z Was może wspomóc Mariusza kupując kalendarz strażacki. Można to zrobić TUTAJ. Na stronie siepomaga.pl prowadzona jest z kolei zbiórka na rzecz 32-letniego strażaka.

Wyprzedzał radiowóz na wzniesieniu