Śmierci policjantki ze Starachowic

i

Autor: Shutterstock

Nowe fakty

Śmierć policjanki ze Starachowic. Są wyniki sekcji zwłok

2023-03-17 9:48

W środę, 15 marca w jednym z hoteli w Skarżysku-Kamiennej znaleziono ciało 42-letniej policjantki ze Starachowic. Wszystko wskazuje na to, że kobieta targnęła się na swoje życie. W czwartek odbyła się sekcja zwłok. Wiemy, jakie są jej wyniki.

Skarżysko-Kamienna. Ciało policjantki ze Starachowic w hotelu

Przypomnijmy, że w środę, 15 marca mundurowi otrzymali niepokojącą informację od jednej z kobiet. Zgłaszająca powiedziała stróżom prawa, że jej koleżanka, 42-letnia policjantka służąca w komendzie w Starachowicach, wysyła niepokojące wiadomości. Rozpoczęły się poszukiwania. Ich finał był niestety tragiczny. Ciało 42-letniej funkcjonariuszki ujawniono w jednym z hoteli w Skarżysku-Kamiennej. Jak podawało "Echo Dnia", kobieta prawdopodobnie targnęła się na swoje życie. Serwis informował, że desperacja 42-latki była związana była ze sprawami osobistymi.

Śmierć policjantki ze Starachowic. Wyniki sekcji zwłok

Na miejscu znalezienia ciała przeprowadzono oględziny. W czwartek, 16 marca odbyła się sekcja zwłok. - Nie mamy jeszcze protokołu w formie pisemnej, ale wstępne ustalenia posekcyjne wskazują, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie - mówi nam Tomasz Rurarz z prokuratury Rejonowej w Skarżysku-Kamiennej, która prowadzi sprawę. Wiadomo, że śledczy zabezpieczyli próbki do badań. W ten sposób sprawdzą ewentualną obecność alkoholu lub narkotyków w organizmie zmarłej. Aczkolwiek jak przyznaje prokurator Rurarz, wynik sekcji zwłok był decydujący.

Potrzebujesz wsparcia? Zadzwoń pod jeden z dostępnych poniżej numerów:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Podrzucili obce zwłoki do grobu naszej rodziny
Sonda
Czy zdarzyło Ci się mieć myśli samobójcze?
Nasi Partnerzy polecają