Śmiertelny wypadek pod Sandomierzem. Mężczyzna położył się na jezdni. Przejechała po nim 39-latka

i

Autor: shutterstock

STRASZNA ŚMIERĆ

Śmiertelny wypadek pod Sandomierzem. Mężczyzna położył się na jezdni. Przejechała po nim 39-latka

2023-02-22 22:53

W środę, 22 lutego, chwilę przed godziną 18 doszło do przerażającego wypadku. Między Obrazowem, a Malicami zginął mężczyzna. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowany leżał na jezdni, a po nim przejechała 39-letnia kierująca. Pierwsze informacje o wypadku przekazał serwis „Echo Dnia”.

Sandomierz. Zginął mężczyzna. Leżał na środku drogi!

Dramat na drodze rozegrał się wieczorową porą na nieoświetlonym odcinku drogi. Z policjantami z regionu rozmawiali dziennikarze „Echo Dnia”. – Z pierwszych informacji, do jakich dotarli policjanci wynikało, że dacia prowadzona przez 39-latkę najechała na mężczyznę, który prawdopodobnie leżał na jezdni przekazywał mł. asp. Michał Ordon z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu.

Na miejscu pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej, dwa z Sandomierza oraz druhowie z Obrazowa. Łącznie na miejscu pracowało 16 ratowników.

Strażacy musieli wyciągać mężczyznę spod pojazdu. Jego ciało znajdowało się pod przednią częścią auta. Niestety, pomimo szybkiego przyjazdu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratury. Służby będą wyjaśniać okoliczności tego przerażającego zdarzenia. Nie wiadomo dlaczego mężczyzna leżał na środku drogi.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają