Tragiczny wypadek na Krakowskiej w Kielcach. Kierowca zmarł w szpitalu

2021-09-15 8:39
Tragiczny wypadek na Krakowskiej w Kielcach. Kierowca zmarł w szpitalu
Autor: Komenda Miejska Policji Kielce Tragiczny wypadek na Krakowskiej w Kielcach. Kierowca zmarł w szpitalu

Dramatyczny finał wypadku na ulicy Krakowskiej w Kielcach! Do zderzenia busa i dwóch samochodów osobowych doszło we wtorek, 14 września, po godzinie 12:30. Wskutek zderzenia oba pasy jezdni były zablokowane przez ok. 4 godziny, tworzyły się olbrzymie korki. Niestety, w godzinach nocnych ze szpitala napłynęły smutne wieści: kierowca busa zmarł w szpitalu, jego życia - mimo starań lekarzy - nie udało się uratować.

Wskutek wypadku na ul. Krakowskiej w Kielcach wylotówka była zablokowana we wtorkowe popołudnie, co pokrzyżowało plany wielu kierowców. Jak ustalili policjanci, 31-letni kierowca saaba, jadąc ulicą Krakowską na wysokości z skrzyżowania z ulicą Górników Staszicowskich uderzył w osobowe audi. Impet uderzenia okazał się tak znaczny, że samochód "ściął" latarnię, po czym zjechał na przeciwny pas, gdzie uderzył w dostawczaka marki renault.

CZYTAJ TEŻ: Poszedł na ryby i nigdy nie wrócił do domu. Ciało wędkarza w Wiśle!

Wszyscy kierowcy bili trzeźwi, dwie osoby odniosły obrażenia: 31-latek kierujący saabem oraz 55-letni kierowca dostawczego renaulta. Starszy z mężczyzn odniósł poważne obrażenia, lekarze walczyli o jego życie w szpitalu. Niestety, jak przekazał w środowy poranek Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji, 55-latek zmarł w nocy w szpitalu.

Białystok. 45-latka śmiertelnie potrąciła rowerzystę, stanęła przed sądem