Szokujące sceny w szpitalu w Kielcach! Pacjent pobił lekarza!

2022-01-03 15:04
Szokujące sceny w szpitalu w Kielcach! Pacjent pobił lekarza!
Autor: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach Szokujące sceny w szpitalu w Kielcach! Pacjent pobił lekarza!

Dramatyczne sceny rozegrały się na SOR-ze w szpitalu wojewódzkim w Kielcach. Jeden z pacjentów zabarykadował się w pokoju socjalnym lekarzy i ani myślał opuścić pomieszczenie. W pewnym momencie do pokoju wszedł lekarz, który zamierzał pozbyć się intruza. Wtedy kłopotliwy pacjent zaatakował lekarza, doszło do szarpaniny, a doktor po wszystkim złożył zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej. Jak się okazało, agresor był kompletnie pijany, w jego organizmie zmierzono aż dwa promile alkoholu.

Nietypowe zdarzenie w szpitalu na kieleckim Czarnowie miało miejsce 1 stycznia po godzinie 7:00. Na oddział ratunkowy został przywieziony 49-letni mieszkańca gminy Piekoszów w powiecie kieleckim. Gdy lekarze zamierzali udzielić mu pomocy, okazało się, że pacjenta nie ma. Mężczyzna "odnalazł się" w pokoju socjalnym lekarzy, do którego wszedł mimo braku zezwolenia i zabunkrował się. Lekarze próbowali pozbyć się nieproszonego gościa, w pewnym momencie zainterweniował jeden z lekarzy. Nawiązała się szamotanina, podczas której ucierpiał lekarz.

Po wszystkim okazało się, że na niesubordynację i agresję pacjenta mógł mieć wpływ alkohol. Alkomat wskazał, że 49-latek miał dwa promile alkoholu w organizmie. Poszkodowany medyk po udał się na policję, gdzie złożył zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej.

Express Bedrzyckiej - Bartosz Arłukowicz: Tylko komisja śledcza wyjaśni sprawę podsłuchów